reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

To tylko pozazdrościć. U mnie w pracy jest około 70 kobiet, a z kobietami wiadomo jak to jest. Tylko ciągle zazdrość itd. W moim dziale jest atmosfera całkiem całkiem, ale wiadomo że nikt nie chce brać na siebie dodatkowych obowiązków, a co dopiero kogoś. Moja kierowniczka jest ogólnie bardzo fajna, ale ona pracowała prawie do porodu i dobrze znosił ciążę, poza tym ma też gospodarstwo więc to jest typ twardej babki, która sama po godzinach zostaje do wieczora. Może dlatego nie bardzo rozumie mnie. W pierwszej ciąży tak było, może jak powiem to inaczej na mnie spojrzy z racji tego że już raz poronilam. No ale... Nie dowiem się póki nie powiem w pracy.

U mnie w pracy jest 50 osób z czego tylko 6 facetów
No dokładnie nie dowiesz się póki nie powiesz, bądź dobrej myśli, nie stresuj się. Musisz dbać o się je i maluszka, a reszcie pokaz środkowy palec [emoji5]
 
reklama
To tylko pozazdrościć. U mnie w pracy jest około 70 kobiet, a z kobietami wiadomo jak to jest. Tylko ciągle zazdrość itd. W moim dziale jest atmosfera całkiem całkiem, ale wiadomo że nikt nie chce brać na siebie dodatkowych obowiązków, a co dopiero kogoś. Moja kierowniczka jest ogólnie bardzo fajna, ale ona pracowała prawie do porodu i dobrze znosił ciążę, poza tym ma też gospodarstwo więc to jest typ twardej babki, która sama po godzinach zostaje do wieczora. Może dlatego nie bardzo rozumie mnie. W pierwszej ciąży tak było, może jak powiem to inaczej na mnie spojrzy z racji tego że już raz poronilam. No ale... Nie dowiem się póki nie powiem w pracy.
Ja tak jak.kolezanka ci doradzala tez bym szla na zwolnienie nie patrzac czy inni beda gadac. Ja w poprzedniej pracy tak robilam.jak ty.i chorowalam dlugo bo wyleczyć sie nie moglam az w koncu poszlam do szpitala i szefowa mi powiedziala wtedy ze moge nie wracac jesli sie nie wypisze. Wiec zapamietalam ta nauczke do konca zycia i dlatego zmienilam prace a w tej obecnej jest super szefowa ktora tez mi zyczyla zdrowia itp i kazala wracac jak tylko bede uwazac zee nadszedl czas. Wiec glowa do.gory trzeba patrzec na to jak sie czujesz i na dzidzie :)
 
Dziewczyny ja wczoraj mialam taka migrena ze do 1 w nocy ze scierka zimna lezalam i maz mi tylko zmieniał oklady. Rano bylam w sklepie na rynku potem z psem potem wzielam.sie za odkurzanie domu a potem zrobilam.kapuste i obiad caly i niby moj twierdzi ze to przez zmeczenie bo za duzo zrobilam. Masakra oby wiecej taki bol glowy nie wrocil bo nawet tabletki nie mozna :( dobrze ze te oklady jeszcze jakotako pomagaja. U nas dzis burzowo od wczoraj wieczora pada. A jaka pogoda u was ?
 
Dziewczyny ja wczoraj mialam taka migrena ze do 1 w nocy ze scierka zimna lezalam i maz mi tylko zmieniał oklady. Rano bylam w sklepie na rynku potem z psem potem wzielam.sie za odkurzanie domu a potem zrobilam.kapuste i obiad caly i niby moj twierdzi ze to przez zmeczenie bo za duzo zrobilam. Masakra oby wiecej taki bol glowy nie wrocil bo nawet tabletki nie mozna [emoji20] dobrze ze te oklady jeszcze jakotako pomagaja. U nas dzis burzowo od wczoraj wieczora pada. A jaka pogoda u was ?

Paracetamol możesz(jak juz naprawdę jest źle) i amol smaruj sobie skronie za uszami, tył głowy i kark
 
U mnie na wsi pogoda ładna, ciepło alw bardzo duszno, więc pewnie popada później. O 18 mam pociąg do domu i trzeba wracać do nauki, bo sesja się zbliża eh, a ja totalnie nie mam sił na to.
Jutro idę też na wf na nordic walking zobaczymy czy będzie ok :)
 
U nas ładnie słoneczko i ciepło, ale, że najmłodszy ma wiatrówkę to jesteśmy zmuszeni siedziec w domu wszyscy zeby nie było mu przykro ;)
 
U na okropnie ciepło chodzimy w krótkim rękawku jak w lato i duszno... Ale jestem 4 dni u mamy (100km od mojego domu ) i czuje się jak na wakacjach więc jest spoko hehe jutro już wracam do rzeczywistości :) w środę mam USG najprawdopodobniej tak coś lekarz wspomnial i się boje bo szczerze nie czuje się ostatnio w ciąży nic mi nie dolega za bardzo ... Oprócz rosnącego brzucha :)
Dziś mam trochę stresu bo spotykam się niedługo z braćmi przyrodnimi od strony ojca których nie widziałam 10 lat ...
 
U mnie dziś taka rozpusta [emoji7]
IMG_1113.JPG
 
reklama
Ja dzisiaj przegielam pałe :( po śniadaniu zjadłam prawie całą wielka pake czipsow cebulowych, później ciastka, lody a teraz skończyłam jeść jajko takie czekoladowe duże i zaraz się chyba porzy..... Ehhh Niedobrze mi, i to bardzo :p
 
Do góry