reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny :)
Dołączam do Was w 8tc i witam się serdecznie z każdą :D
Mam też pytanie - czy któraś z was miała ataki paniki w pierwszych tygodniach ciąży? To moja pierwsza ciąża, planowana i wyczekana. Niestety od jakiegoś czasu mam mocne nudności czasem rano, czasem popołudniu, czasem wieczorem - nie ma reguły. Jestem głodna i jednocześnie po chwili odechciewa mi się jeść bo robi mi się niedobrze. Do tego mam właśnie ataki paniki, depresyjnego myślenia, chociaż przed ciążą mi się to nie zdarzało. Czy to ta słynna burza hormonalna i to normalne czy powinnam zacząć się martwić? Staram się chwytać samych pozytywów ale jest ciężko, szczególnie wieczorami.
Pozdrawiam was i ciepło ściskam.
Musisz to przetrwać :)
 
Czyli mówicie, że to raczej norma w pierwszym trymestrze? Trochę mnie to uspokoiło, dzięki :) Byłam w tamtym tygodniu na wizycie u ginekologa, jednak nie byłam z niej zbytnio zadowolona. Nie dostałam nawet wydruku usg, więc zapisałam się prywatnie na środę - mam nadzieję, że dowiem się więcej z tej wizyty :)
 
A ja znowu mam migrene :// chyba ta.koncowka 1 trym bedzie ciezsza niz myslalam.. psuje sie pogoda chyba będzie padac. Jesli chodzi o depresyjne nastroje to.chyba kazda czasem je ma. Ja mam teraz znowu humory megaaa. A tak w ogole czy ktoras z was robila test u ginekologa czy ma.depresje.lub stany depresyjne przy tej ciazy ? Bo ja mialam taki test do wypelnienia
 
A ja znowu mam migrene :// chyba ta.koncowka 1 trym bedzie ciezsza niz myslalam.. psuje sie pogoda chyba będzie padac. Jesli chodzi o depresyjne nastroje to.chyba kazda czasem je ma. Ja mam teraz znowu humory megaaa. A tak w ogole czy ktoras z was robila test u ginekologa czy ma.depresje.lub stany depresyjne przy tej ciazy ? Bo ja mialam taki test do wypelnienia
Mi nic takiego nie dawał, żadnego testu. Ale źle trafiłam z tą pierwszą wizytą, może na drugiej będzie lepiej :)
 
Cześć dziewczyny [emoji5]
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca jak to się mówi, ale dzisiaj u mnie brak mdłości [emoji16] rano zjadłam jajecznicę, potem rosół, w międzyczasie koktail owocowy, później racuchy a teraz popcorn na kolacje [emoji39]
Mam nadzieje, że już mi minęły te mdłości i wymioty i nie wrócą [emoji28]
 
Cześć dziewczyny [emoji5]
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca jak to się mówi, ale dzisiaj u mnie brak mdłości [emoji16] rano zjadłam jajecznicę, potem rosół, w międzyczasie koktail owocowy, później racuchy a teraz popcorn na kolacje [emoji39]
Mam nadzieje, że już mi minęły te mdłości i wymioty i nie wrócą [emoji28]
Ja właśnie też zajadam popcorn:)
 
Bylam po 20 w biedrze zrobic jakies zakupy na jutro i byly juz te ciuszki ciazowe :) wzielam sobie 2 pary legginsow, bluzke i koszule nocna no iii gryzak haha :) lece jeszcze w poniedzialek zobaczyc co bedzie fajnego bo dzis to nawet wszystko nie bylo rozlozone
 
reklama
Bylam po 20 w biedrze zrobic jakies zakupy na jutro i byly juz te ciuszki ciazowe :) wzielam sobie 2 pary legginsow, bluzke i koszule nocna no iii gryzak haha :) lece jeszcze w poniedzialek zobaczyc co bedzie fajnego bo dzis to nawet wszystko nie bylo rozlozone
Fajne te koszule nocne?
 
Do góry