reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Moj dzien byl tragiczny cały dzien latania w pracy czasem slabo mi się robiło [emoji17]
Problemy z zaparciami mam caly czas 2 dni nic a nic a potem brzuch mnie boli z 1h bączkow popuszczam [emoji23] i ledwo co na kibelek zdążę...masakra. Wyczytałam dzisiaj ze grejfruty pomagaja na zaparcia wiec zjadlam w przerwie i dlatego chyba mnie wieczorem tak wzięło [emoji28](aczkolwiek trzeba uważać bo grejfrutow nie powinno sie jest po przyjeciu witamin bo niby sie nie wchłania jakas witamina. Ale ze ja biorę codziennie rano to od 15 chyba zacznę jesc codziennie moze cos to da.
Moj brzuch jak do toalety nie pojde jest wielki az wciagac czasami musze [emoji50]
Mi lekarz zakazał jeść grejfruty ale w sumie nie pytałam czemu bo i tak nie przepadam
 
reklama
Dzisiaj dziewczyny tyle napisalyscie że muszę nadrobić :) ja dzisiaj na zakupach byłam z mojego rozmiaru stanika 65c zrobiło się 65e a to dopiero 8t+1d, boję się pomyśleć co to bd później :)))
 
Dzisiaj dziewczyny tyle napisalyscie że muszę nadrobić :) ja dzisiaj na zakupach byłam z mojego rozmiaru stanika 65c zrobiło się 65e a to dopiero 8t+1d, boję się pomyśleć co to bd później :)))

Mnie tez urosly mega zawsze nosilam bluzki rozmiar 38 a teraz musze 40/42 bo nie wchodza mi piersi ale u mnie 11 tc i troche ustalo rosnienie :p
 
Jak myślicie powinnam się martwić? Dostałam takie mini plamienie, dosłownie plamka na wkładce, kolor lekko brązowy jak przy implantacji? Nic nie boli, nie wiem czy się bać i interweniować?
 
Nie nie, jeszcze do terminu brakuje. Nie było, bo mam zakaz [emoji52] Kurcze nie chcę wyjść na panikare i jechać do szpitala z jednorazową plamką, może jak się powtórzy?
Jak nie boli Cie brzuch to napewno jest ok. Ale pamiętaj że jak cos Cie niepokoi to IP jest od tego zeby wszystko sprawdzic a stres nie jest wskazany
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Dołączam do Was w 8tc i witam się serdecznie z każdą :D
Mam też pytanie - czy któraś z was miała ataki paniki w pierwszych tygodniach ciąży? To moja pierwsza ciąża, planowana i wyczekana. Niestety od jakiegoś czasu mam mocne nudności czasem rano, czasem popołudniu, czasem wieczorem - nie ma reguły. Jestem głodna i jednocześnie po chwili odechciewa mi się jeść bo robi mi się niedobrze. Do tego mam właśnie ataki paniki, depresyjnego myślenia, chociaż przed ciążą mi się to nie zdarzało. Czy to ta słynna burza hormonalna i to normalne czy powinnam zacząć się martwić? Staram się chwytać samych pozytywów ale jest ciężko, szczególnie wieczorami.
Pozdrawiam was i ciepło ściskam.
 
Do góry