reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Powiem Wam ja raczej nie plewie , jestem z tych ostrożnych jednak boje się bo w czasie połogu po CC poszłam raz plewić a było to już z 4 miesiące później i dostałam takich strasznych boli brzucha ... W ciąży tym bardziej się boje :)

Co do brzucha ja mam wrażenie że u mnie chyba jest już bardziej widoczny bo dziś byłam na zakupach i widziałam że niektóre Panie spoglądaly na mój brzuch ale miałam obcisla spódniczkę :)

Powiem Wam powiedziałam o ciąży najbliższym pradziadkom i dziadkom z obawy że jak coś się stanie to nie będzie nikt wnikać a mój dziadek poleciał do największej plotkary w sklepie i już wie cała wieś masakra ;)

My jesteśmy cztery dni na "wakacjach" u mojej mamy ;) mam trochę luzu od gotowania a i babcia lata za wnukiem hehe :)

Ja dziś też wpadłam w śliwkowy szał i nakupowalam śliwek , brzoskwiń i nektarynek jedyne co mnie w ciąży interesuje ;D
 
reklama
Ej dziewczyny zaczelam dzis 11 tc :D ale to.leci ! ;) niby w necie jest napisane ze powinien byc juz widoczny brzuszek ale ja nie mam go wcale od rana dopiero poznym wieczorem jak po calym dniu jestem to.cos tam.widac jak.u nie których na zdjęciach myslicie ze to normalne ? Tez tak.macie ze rano brzusio wam.sie zmniejsza?
Tak i tak miałam w poprzedniej ciazy tez
 
Dzisiaj miałam koszmarny senbyłam na usg i widać było płeć- dziewczynka, ale serduszko biło bardzo nieregularnie, czasem się zatrzymywało.Wiem ze to tylko sen i ze się obzarlam jak głupia na noc, ale teraz chodzę cały dzien jak struta.
W pierwszej ciazy która poroniłam przyśniła mi się osoba która powiedziała,przeciez nic tam nie ma’. Potem się okazało ze faktycznie była to prawda bo miałam ciche poronienie i miesiąc czasu myslalam ze dalej jestem w ciazy.w drugiej ciazy zanim zrobiłam test przyśnił mi się piękny feniks i bocian;)Raz miałam potem plamienie i tez mi się przyśniło kilka dni wcześniej ze plamie.
Ehhh mam nadzieje ze ten sen jest bez znaczenia.
 
Dzisiaj miałam koszmarny senbyłam na usg i widać było płeć- dziewczynka, ale serduszko biło bardzo nieregularnie, czasem się zatrzymywało.Wiem ze to tylko sen i ze się obzarlam jak głupia na noc, ale teraz chodzę cały dzien jak struta.
W pierwszej ciazy która poroniłam przyśniła mi się osoba która powiedziała,przeciez nic tam nie ma’. Potem się okazało ze faktycznie była to prawda bo miałam ciche poronienie i miesiąc czasu myslalam ze dalej jestem w ciazy.w drugiej ciazy zanim zrobiłam test przyśnił mi się piękny feniks i bocian;)Raz miałam potem plamienie i tez mi się przyśniło kilka dni wcześniej ze plamie.
Ehhh mam nadzieje ze ten sen jest bez znaczenia.
U mnie sny się sprawdzają jak są takie dobitne , takie jak realne , w 1 ciąży śnił mi się głos "będzie dobrze " i było , teraz śnił mi się głos "żyje " i przekształcający się zarodek i na usg było ok
Niedawno śniła mi się mała dziewczynka ale to taki sen trochę jak przez mgle ale dziś śniło mi się również USG i normalnie taki siusiek na usg że chyba zaczynam się nastawiac na chłopca :) może coś znaczyć ale nie musi , ostatnio też śniło mi się paskudnie , twarze kobiet mówiących "poroniłam w 7tc" "poroniłam w 10tc" i kilka innych ,potem zakonnice śpiewająco glosno alleluja straszne ...
Tak więc nie ma co się przejmować :) to nasza podświadomość
 
A mi sie sni ze raz mam dziewczynke, raz chlopca, w roznym wieku czasami dziecko jest noworodkiem czasami ze ma roczek, nawet 7 lat wiec na nic sie nie nastawiam. Ale czesciej sni sie chlopak chociaz jesli moglabym wybrac to 1 wolalabym dziewczynke :)
 
Dzisiaj miałam koszmarny senbyłam na usg i widać było płeć- dziewczynka, ale serduszko biło bardzo nieregularnie, czasem się zatrzymywało.Wiem ze to tylko sen i ze się obzarlam jak głupia na noc, ale teraz chodzę cały dzien jak struta.
W pierwszej ciazy która poroniłam przyśniła mi się osoba która powiedziała,przeciez nic tam nie ma’. Potem się okazało ze faktycznie była to prawda bo miałam ciche poronienie i miesiąc czasu myslalam ze dalej jestem w ciazy.w drugiej ciazy zanim zrobiłam test przyśnił mi się piękny feniks i bocian;)Raz miałam potem plamienie i tez mi się przyśniło kilka dni wcześniej ze plamie.
Ehhh mam nadzieje ze ten sen jest bez znaczenia.
A ja dzis tez mialam sen ze wyjechalismy w góry i w ostatnim dniu mowilam mezowi ze zaczynam plamic i, chyba okres dostane bo na papierze widzialam i zeby wyjezdzac bo moze sie rozkreci. Masakra. I tez teraz nie wiem. Boje sie teraz.jechac w te gory :( i isc na usg
 
reklama
Do góry