reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ej dziewczyny zaczelam dzis 11 tc :D ale to.leci ! ;) niby w necie jest napisane ze powinien byc juz widoczny brzuszek ale ja nie mam go wcale od rana dopiero poznym wieczorem jak po calym dniu jestem to.cos tam.widac jak.u nie których na zdjęciach myslicie ze to normalne ? Tez tak.macie ze rano brzusio wam.sie zmniejsza?
Spoko u mnie też prawie nic nie widać a dzisiaj u mnie 10+1 więc też dziś 11 tc się zaczął, spokojnie, wszystko to zależy od budowy ciała, inaczej też bo jest to nasza 1 ciąża więc brzuch będzie widać później niż przy kolejnych :)
 
reklama
Normalne. Ja w pierwszej ciazy bylam deska do 20 tyg!!
Ej dziewczyny zaczelam dzis 11 tc :D ale to.leci ! ;) niby w necie jest napisane ze powinien byc juz widoczny brzuszek ale ja nie mam go wcale od rana dopiero poznym wieczorem jak po calym dniu jestem to.cos tam.widac jak.u nie których na zdjęciach myslicie ze to normalne ? Tez tak.macie ze rano brzusio wam.sie zmniejsza?
 
Miała któraś z was taki przypadek, że podczas ciąży miała usuwanego torbiela z jajnika? Podobno do któregoś miesiąca można usunąć torbiel a nawet trzeba usunąć jeżeli jest duzy lub niebezpiecznie umiejscowiony. Mi pękał w pierwszej ciąży, przez 12 godzin ból okropny i wymioty non stop, jak się wszystko wylało przeszło wszystko w ciągu 10 min i zostawili mnie na obserwacji w szpitalu. Generalnie chodzi mi o to czy któraś z was miała taki zabieg usuniecia torbiela w ciąży i jak to sie ma z ryzykiem dla dziecka?
 
Od kilku dni meczy mnie zgaga... Migdaly ani mleko nie pomagaja jest cos jeszcze? Bo przy tym kaszlu zgaga to mam wrazenie ze plone od środka
 
Ej dziewczyny zaczelam dzis 11 tc [emoji1] ale to.leci ! [emoji6] niby w necie jest napisane ze powinien byc juz widoczny brzuszek ale ja nie mam go wcale od rana dopiero poznym wieczorem jak po calym dniu jestem to.cos tam.widac jak.u nie których na zdjęciach myslicie ze to normalne ? Tez tak.macie ze rano brzusio wam.sie zmniejsza?

Rano każda z nas mam mniejszy brzuch no chyba, ze to przed owu czy @ normalnie ... żołądek się opróżnia itd itp [emoji6]

U mnie w pierwszej to dopiero koło 20tc było widać (ale to już pisałam hi ) nie miałam grama tłuszczu, wiec i nic nie poszło do przodu, a mięśnie trzymały dobrze [emoji4] he
 
Rano każda z nas mam mniejszy brzuch no chyba, ze to przed owu czy @ normalnie ... żołądek się opróżnia itd itp [emoji6]

U mnie w pierwszej to dopiero koło 20tc było widać (ale to już pisałam hi ) nie miałam grama tłuszczu, wiec i nic nie poszło do przodu, a mięśnie trzymały dobrze [emoji4] he
Dobrze wiedzieć bo.juz sie, martwilam.:p
 
A jak to u Was jest z plewieniem? :) Miałam zamiar pójść do ogródka, ale ginekolog powiedziała, że jedna z pań lubiła tak siedzieć w ziemi w trakcie ciąży i najprawdopodobniej od tego zaraziła się toksoplazmozą...
 
reklama
A jak to u Was jest z plewieniem? :) Miałam zamiar pójść do ogródka, ale ginekolog powiedziała, że jedna z pań lubiła tak siedzieć w ziemi w trakcie ciąży i najprawdopodobniej od tego zaraziła się toksoplazmozą...

Tylko w rękawiczkach i nie możesz mieć skaleczeń ..

Tutaj bardzo fajna wypowiedz

Szybciej zarazimy się jedząc mieso surowe, niemyte owoce i warzywa i przez glebę niż od kota ;)
 
Do góry