reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Moj dzien byl tragiczny cały dzien latania w pracy czasem slabo mi się robiło [emoji17]
Problemy z zaparciami mam caly czas 2 dni nic a nic a potem brzuch mnie boli z 1h bączkow popuszczam [emoji23] i ledwo co na kibelek zdążę...masakra. Wyczytałam dzisiaj ze grejfruty pomagaja na zaparcia wiec zjadlam w przerwie i dlatego chyba mnie wieczorem tak wzięło [emoji28](aczkolwiek trzeba uważać bo grejfrutow nie powinno sie jest po przyjeciu witamin bo niby sie nie wchłania jakas witamina. Ale ze ja biorę codziennie rano to od 15 chyba zacznę jesc codziennie moze cos to da.
Moj brzuch jak do toalety nie pojde jest wielki az wciagac czasami musze [emoji50]
Ooo to napewno po grejfrucie cię ruszyło;)ja jak zjadłam kiedys to na drugi dzień byla moc haha.Ja w pierwszej ciazy codziennie pół jadłam bo miakam cukrzyce i do wyboru tylko jedno jablko i grejfruta pol
 
Kurcze ja trochę przyjmuje leków, więc grejpfrut odpada. A na kiwi mam alergie :/

Jakieś inne domowe sposoby może? :(
 
@zielonoruda Szczególnie wskazane są jabłka (ale gryzione, nie tarte), śliwki (świeże i suszone), morele, brzoskwinie, czereśnie, kiwi, mandarynki, warzywa strączkowe, kapusta (świeża i kiszona), brokuły, buraki.
Tak napisali w internecie.
 
reklama
Dobrze jest też dodawać siemie lniane np do jogurtu z owocami.

No i wczoraj kawę pierwsza od x czasu wypilam i też ruszylo
 
Do góry