reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
U mnie czuje, że będzie chłopak.
Imię pozostawie do wyboru Arkowi chociaz nie wiem czy to dobry pomysł, bo on chciał Armin dla chłopca). Arka rodzice zmarli 4 lata temu i zastanawiam się czy nie dać Anna po teściowej (złota kobieta była). Ja bym chciała Wiktor lub Aurelia. Mam już Natalie, Monikę i Fabiana.
Wiktor❤też mi się podoba:)a Anny to prawda złote kobietki są moja mama jest Anna ❤
 
Dziewczyny, jak to jest ze zwolnieniem z pracy na dzień badania ? Ja mam mieć te prenatalne i lekarka powiedziała, że najlepiej przyjść z samego rana, bo może zejść z tym trochu, a ja pracuję od 7. Czy lekarz wypisuje L4? Czy jakieś inne zwolnienie? Zaświadczenie?

W pracy nie wiedzą o ciąży, powiem dopiero po prenatalnych a nie chce, by o ciąży dowiedzieli się ze zwolnienia :)
 
Mi każdy mówił grudzień ? Będzie najmłodszy w klasie .... No i masz przenosiłam mojego synka do 2 stycznia i każdy się cieszył a tu psikus kolejne na 15 grudnia haha ;D już nie przenoszę tyle ;D
Ja mam synka z 1 grudnia;)fakt jest najmłodszy ale nie ma co na to patrzeć ;)ma kolege z czerwca ktory jest tak niziutki:)no teraz kolejne maleństwo szykuje się na grudzien:)
 
Hej
Ja bylam z psem na szczepieniu. Jest tak.piękna dzis pogoda ze to szokujace jak szybko zmienia sie temperatura. Strasznie rozbolaly mnie plecy po lewej stronie po spacerze czy ktoras ma czasem takie bole ? Boje sie ze chyba za bardzo przedobrzylam z tymi spacerkami. Dzis odpoczynek :)
 
Mąż jest z grudnia i nigdy nad tym nie ubolewał, że jest ostatni w klasie, a teściowa była z tego powodu zadowolona bo prezenty dawali w dniu urodzin a imprezę urodzinową robiła co roku w święta za jednym gotowaniem. Ja osobiście też nie mam uprzedzeń co do grudnia wręcz odwrotnie, jeżeli uda się donosić bedzie najwspanialszy prezent pod choinkę. :-)
 
reklama
Hej
Ja bylam z psem na szczepieniu. Jest tak.piękna dzis pogoda ze to szokujace jak szybko zmienia sie temperatura. Strasznie rozbolaly mnie plecy po lewej stronie po spacerze czy ktoras ma czasem takie bole ? Boje sie ze chyba za bardzo przedobrzylam z tymi spacerkami. Dzis odpoczynek :)
Powiem Ci ze mnie zainspirowałas do ruszenia tyłka :) leżalam od rana przed tv pod kocykiem... Czytam Twojego posta i wręcz nie dowierzam że jest ciepło. W minute się ubrałam, wyszłam z domu i.... szok :D ciepło! Zrobiłam sobie godzinny spacerek i właśnie wróciłam. O wiele lepiej się czuje. Muszę się zacząć ruszać bo odlezyny mi się porobia niedługo :p
 
Do góry