reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja na prenatalnych będę 12+2, ciekawe czy coś będzie już widać płeć, ale nie spieszy mi się :D Dzisiaj w pepco były takie super komplety, body i półpajacyk te spodenki, prześliczne 15zł, cudem nie kupiłam [emoji23]
Mnie pachwiny nie bolą :) Jedyne co boli to sutki, ale tylko jak np koszulka ociera, no i macica/jajniki czasem rwą
 
reklama
Ja na prenatalnych będę 12+2, ciekawe czy coś będzie już widać płeć, ale nie spieszy mi się :D Dzisiaj w pepco były takie super komplety, body i półpajacyk te spodenki, prześliczne 15zł, cudem nie kupiłam [emoji23]
Mnie pachwiny nie bolą :) Jedyne co boli to sutki, ale tylko jak np koszulka ociera, no i macica/jajniki czasem rwą
Oj ja dzisiaj w lidlu walczylam z bodziakami... Ale następnym razem sie juz nie powstrzymam
 
Ja jedne bodziaki kupiłam wczoraj, to było silniejsze ode mnie [emoji23] Ale za 3zł no to szkoda nie wziąć, a kiedyś trzeba zacząć... jak myślę, że nie mam totalnie nic to mi aż slabo, tyle zakupów czeka. Ale nie ma nic przyjemniejszego niż bobaskowe zakupy
 
Ja jedne bodziaki kupiłam wczoraj, to było silniejsze ode mnie [emoji23] Ale za 3zł no to szkoda nie wziąć, a kiedyś trzeba zacząć... jak myślę, że nie mam totalnie nic to mi aż slabo, tyle zakupów czeka. Ale nie ma nic przyjemniejszego niż bobaskowe zakupy
No wlasnie jest coraz trudniej czegos nie kupic, ale ja sie powstrzymuje bo bym chciala.poznac.plec :p swoja droga od kiedy decydujecie sie juz na calkowity szal zakupowy dla dzidzi ?
 
No wlasnie jest coraz trudniej czegos nie kupic, ale ja sie powstrzymuje bo bym chciala.poznac.plec :p swoja droga od kiedy decydujecie sie juz na calkowity szal zakupowy dla dzidzi ?

Ja jeszcze nie mam szału zakupowego, chce poczekać do 12 tygodnia. A najlepiej do czasu aż poznamy płeć, chyba ze długo będzie się ukrywać to kupię w neutralnych kolorkach [emoji5] teraz są wyprzedaże zimowe wiec się opłaca kupić niektóre ciuszki, tak to będę musiała mężowi tłumaczyć [emoji39] ja mam zamiar wyprawkę kupić w 6/7 miesiącu
 
No wlasnie jest coraz trudniej czegos nie kupic, ale ja sie powstrzymuje bo bym chciala.poznac.plec [emoji14] swoja droga od kiedy decydujecie sie juz na calkowity szal zakupowy dla dzidzi ?
Ja za 2 tyg mam badanie i wtedy już będę skłonna coś kupić, ale tak już bardziej to po prenatalnych 12.06, nie muszę płci znać bo nawet jak bym znała to i tak chcę neutralne ciuszki, żeby były w razie czegoś na zapas
 
Ja jeszcze nie mam szału zakupowego, chce poczekać do 12 tygodnia. A najlepiej do czasu aż poznamy płeć, chyba ze długo będzie się ukrywać to kupię w neutralnych kolorkach [emoji5] teraz są wyprzedaże zimowe wiec się opłaca kupić niektóre ciuszki, tak to będę musiała mężowi tłumaczyć [emoji39] ja mam zamiar wyprawkę kupić w 6/7 miesiącu
Ja nawet nie wiem jaki rozmiar ciuszkow kupowac dla dzidzi. Ja chciala bym poczekac do poznania plci ale zobaczymy czy sie uda.
 
reklama
Ja bym chciala juz cos kupować zeby poczuc ta ciaze (w tym lepszym znaczeniu) ta euforię te odliczanie ahh...
 
Do góry