reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Szkoda że lidla nie mam bliżej, spodnie ciążowe zdecydowanie by się przydały.
Jak 21 po badaniu będzie okej to zaczynam już pierwsze zakupy, bo narazie się wstrzymuje
 
Co można, a czego unikać ;)

Fajny tekst, jednak się nie myliłam...

Cześć dziewczyny :) ja wczoraj miałam wizytę u gina ale bez usg. Założyła mi kartę ciąży, wypisała badania na hiv, kiłę, tarczyce i różyczkę także dziś z rana się kułam. Następna wizyta za tydzień w środę i da mi wtedy skierowanie na resztę badań. Na razie chodzę na fundusz ale zastanowię się co dalej bo usg muszę robić w innym miejscu u innych lekarzy. USG te takie prenatalne mam zrobić od 30.05 do 13.06. Teraz jestem równo w 9 tyg.

A moje samopoczucie takie sobie, znowu trochę mnie mdli i nie mam na nic siły. Kiedy to minie :(
Ja w pierwszej ciąży chodziłam i tu i tu. Tzn na fundusz i prywatnie. Tak...mialam dwie karty ciąży. Nie chodziło o moje skapstwo, ale...jeden lekarz pracował w szpitalu gdzie rodziłam i miałam u niego badania na nfz, a drugi prowadzi mi ciąże do tej pory. Ten z kolei jest lekarzem z powołania, fajnie mi wszystko tłumaczył z wyników i usg.
 
reklama
Do góry