reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
A dzieciaki jak zareagowały?

Mój syncio starszy zachwycony, a najbardziej, ze z młodszym bratem będą mieli ma dana chwile piętrowe łóżko ;)
Chciałby brata jeszcze jednego hi hi , bo stwierdził, ze ja mu wystarcze(chodzi o dziewczyne w domu ha ha)
Młodszy jeszcze nie rozumie za bardzo, ale jak brzuszek zacznie rosnąć to skuma ;)

P.S. Syn się dowiedział na usg pierwszym bo był z nami :) i jego słowa „ cooooo, jak to? Mamusia ma dzidziusia? „ hi
 
No ja miedzy innymi dla tych wakacji chciałabym na zwolnienie iść we wrześniu najwcześniej, ale zobaczymy jak to będzie.
Mamaginekolog pisała ze kiedyś wystawiala zwolnienie na jakis kurort nad morzem wlasnie dziewczyna miala z powodu bólu kręgoslupa a tam jakies zabiegi i masaże. Wazne zeby ZUS wiedział o zmianie adresu. Bo nie znasz dnia ani godziny kontroli..
 
Dajnie ze juz macie niektore dzieci i roszinka soe powiekszy.[emoji846]Dla niektorych jak i dla mnie to bedzie pierwsze dziecko nowe wyzwania i zmienienie zycia. Z jednej strony boje sie z drugiej ekscytacja[emoji87][emoji173]
Naszlo mnie dzisiaj i staram sie myslec pozytywnie. Pojade z przyjaciolka dzisiaj popatrzec rzeczy dla dziecka wozki w sklepie itp chce sie przygotowac mniej wiecej jaki to bedzie wydatek.[emoji4]
 
i
Dajnie ze juz macie niektore dzieci i roszinka soe powiekszy.[emoji846]Dla niektorych jak i dla mnie to bedzie pierwsze dziecko nowe wyzwania i zmienienie zycia. Z jednej strony boje sie z drugiej ekscytacja[emoji87][emoji173]
Naszlo mnie dzisiaj i staram sie myslec pozytywnie. Pojade z przyjaciolka dzisiaj popatrzec rzeczy dla dziecka wozki w sklepie itp chce sie przygotowac mniej wiecej jaki to bedzie wydatek.[emoji4]
Wydatek to jest naprawdę spory przy pierwszym dziecku , ja na szczęście mam wszystko na świeżo po moim synku oczywiście dokupie kilka rzeczy ale raczej ta największe wydatki mam za sobą i cieszyłam się że zaczęłam myśleć o rzeczach dla dziecka już od 4 miesiąca , co miesiąc jakiś zakup bo jak zostawić wszystko naraz to można pójść z torbami ;D są rzeczy totalnie nie trafione i niepotrzebne to napewno ale już teraz wiem na co zwracać przynajmniej uwagę
 
No ja miedzy innymi dla tych wakacji chciałabym na zwolnienie iść we wrześniu najwcześniej, ale zobaczymy jak to będzie.
Mamaginekolog pisała ze kiedyś wystawiala zwolnienie na jakis kurort nad morzem wlasnie dziewczyna miala z powodu bólu kręgoslupa a tam jakies zabiegi i masaże. Wazne zeby ZUS wiedział o zmianie adresu. Bo nie znasz dnia ani godziny kontroli..
Ja dostalam zwolnienie bo mam w pracy duzo dźwigania i. Lekarz twierdzil ze od tego bole plecow i moge poronic. Bardzo lubilam ta prace mam nadzieje ze tam wroce. A wycieczke wykupilismy juz z dwa mc wcześniej przed inf o ciąży. Ale zobaczymy jak to wyjdzie lekarz zadecyduje byc moze zostanie mi opcja dom.
 
reklama
ListaGrudniowe.jpg
 
Do góry