reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja mam troche dziwnego lekarza bo jest bardzo rygorystyczny i tak sie zastanawiam czy pozwoli czy nie. Jutro ide na wizyte moze po usg powie mi wiecej. Jedni mowia ze mozna jechać inni ze nie. Bardzo bym chciala.pojechac przeciez wiadomo ze bede robic tak zeby dzidzi nic sie nie stalo. Wydaje mi sie ze nic sie nie powinno stac bo to juz 4 mc byl by.
A pracujesz?
 
reklama
U mnie wie maz,wiedza rodzice, w pracy i 4 przyjaciolki. A syn jeszcze nie wiw, chyba poczekam z tym jeszcze z 2-3 tyg.
My 3 tyg temu pow synkowi ma 8 lat i jest szczęśliwy nie moze sie doczekać kiedy będzie wiadomo co w środku mieszka;)głaszcze mnie po brzuchu pyta kiedy bedzie kopać codziennie tysiąc pytań;)
 
Mój syn też 8 lat, a jedyne co usłyszałam zwe znowu czasu nie będę miała dla niego, ale on wie z czym to sie wiąże bo przerabial dwie moje ciążę. Spytałam tylko kiedy on ma dla mnie czas jak w kółko albo na podwórku albo u kolegów [emoji14]
 
Dzień dobry. Muszę się pochwalić wczorajszą wizytą, późno wyszłam od gina, więc nie pisałam wczoraj.
Wszystko w porządku dziecko rozwija się prawidłowo, widziałam jak bije serduszko, badania wyszły ok, mam powoli odstawić luteinę. Z pomiarów wyszło ponad 2 cm człowieka i teoretycznie 9tc, choć z miesiączki to 8tc 3 dni, a jestem w pewna że owu była 15-17 dc, więc sądzę że wczorajszy pomiar był obarczony pewnym błędem
 
Mi lekarz nie pozwolil cwiczyc ale powiedzial ze moge spacerowac. Tak wiec codziennie rano chodze z psem na spacery pokonujemy bardzo duże dystanse ale mamy przerwy. Jesli chodzi o te tluste jedzenie mam to samo ! Ciagle bym jadla placki ziemniaczanw tosty iitp a potem mi ciagle nie dobrze :/ cytrusy jem ale rzadko raz na tydzien moze rzadziej. Ogolnie staram sie jesc zdrowo ale jak mnie najdzie ochota to zjem i tego tosta czy placka wszystko z glowa. Jak juz pisalam przytylam 2 kg a wy jak z waga ? Ja zawsze mialam s a wczoraj kupilam m i l bo tak mi biust urosl ze nie moglam sie wcisnac w inne
Mnie przybył 1 kg póki co. Ale rozmiar ciągle ten sam, piersi też lekko pobolewaja ale miseczka ta sama :(
 
Dzień dobry. Muszę się pochwalić wczorajszą wizytą, późno wyszłam od gina, więc nie pisałam wczoraj.
Wszystko w porządku dziecko rozwija się prawidłowo, widziałam jak bije serduszko, badania wyszły ok, mam powoli odstawić luteinę. Z pomiarów wyszło ponad 2 cm człowieka i teoretycznie 9tc, choć z miesiączki to 8tc 3 dni, a jestem w pewna że owu była 15-17 dc, więc sądzę że wczorajszy pomiar był obarczony pewnym błędem
To swietnie! Gratuluję ! :*
 
reklama
Mój syn też 8 lat, a jedyne co usłyszałam zwe znowu czasu nie będę miała dla niego, ale on wie z czym to sie wiąże bo przerabial dwie moje ciążę. Spytałam tylko kiedy on ma dla mnie czas jak w kółko albo na podwórku albo u kolegów [emoji14]
Haha kochany:)moj jeszcze nie wie dlatego taka reakcja pozytywna haha
 
Do góry