reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry. Muszę się pochwalić wczorajszą wizytą, późno wyszłam od gina, więc nie pisałam wczoraj.
Wszystko w porządku dziecko rozwija się prawidłowo, widziałam jak bije serduszko, badania wyszły ok, mam powoli odstawić luteinę. Z pomiarów wyszło ponad 2 cm człowieka i teoretycznie 9tc, choć z miesiączki to 8tc 3 dni, a jestem w pewna że owu była 15-17 dc, więc sądzę że wczorajszy pomiar był obarczony pewnym błędem
Cudowne wieści! :)
 
Dzień dobry. Muszę się pochwalić wczorajszą wizytą, późno wyszłam od gina, więc nie pisałam wczoraj.
Wszystko w porządku dziecko rozwija się prawidłowo, widziałam jak bije serduszko, badania wyszły ok, mam powoli odstawić luteinę. Z pomiarów wyszło ponad 2 cm człowieka i teoretycznie 9tc, choć z miesiączki to 8tc 3 dni, a jestem w pewna że owu była 15-17 dc, więc sądzę że wczorajszy pomiar był obarczony pewnym błędem
Wow to super 8-) gratuluje dobrze ze naplywaja dobre wiadomosci :)
 
A w sensie wcale czy jesteś na zwolnieniu? Bo lekarz może mieć ale co do wyjazdu jeśli jesteś na zwolnieniu. Jak nie nie ma czym sie przejmowac. Mysle ze nie powinien widzieć przeciwwskazań.
Tak.jestem.na zwolnieniu ze wzgledu na bardzo.duze bole kręgosłupa przeszlo mi.dopiero po.luteinie i to dosc dlugo. Dlatego.ciekawa jestem czy sie zgodzi eh
 
reklama
To może mieć problem z wyjazdem na zwolnieniu... Ostatnio mamaginekolog pisała o zwolnieniu w ciąży.
 
Do góry