reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Co do wyjazdów mój gin mówi że najbezpieczniej jest jechać 2 trymestrze No wiadomo chyba że coś się dzieje nie daj Boże. Oczywiście bez szaleństw i zmiany klimatu są dobre. Ale może coś lekarz to inaczej.
 
reklama
Ja chciałam lecieć na tydzień lub dwa do meza do szwecji ale chyba się nie zdecyduje jak narazie może później jak będzie wszystko dobrze. Bo prom 19 godzin i nie wiadomo jaka pogoda się trafi...
 
Co do wyjazdów mój gin mówi że najbezpieczniej jest jechać 2 trymestrze No wiadomo chyba że coś się dzieje nie daj Boże. Oczywiście bez szaleństw i zmiany klimatu są dobre. Ale może coś lekarz to inaczej.
Ja mam troche dziwnego lekarza bo jest bardzo rygorystyczny i tak sie zastanawiam czy pozwoli czy nie. Jutro ide na wizyte moze po usg powie mi wiecej. Jedni mowia ze mozna jechać inni ze nie. Bardzo bym chciala.pojechac przeciez wiadomo ze bede robic tak zeby dzidzi nic sie nie stalo. Wydaje mi sie ze nic sie nie powinno stac bo to juz 4 mc byl by.
 
reklama
Do góry