reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
A dzieciaki jak zareagowały?
Cora najbardziej się cieszy szaleje z radosci i liczy na siostre syn się domyslil jak wymiotowalam z rana i w prost zapytał określił no to fajnie ale jakoś tak bez emocji A młody na razie nie wiele rozumie
 
Cora najbardziej się cieszy szaleje z radosci i liczy na siostre syn się domyslil jak wymiotowalam z rana i w prost zapytał określił no to fajnie ale jakoś tak bez emocji A młody na razie nie wiele rozumie
U mnie najstarszy syn stwierdził że znowu nie będę miała dla niego czasu i ma nadzieje że w koncu chłopak będzie :)
 
Ja bardzo blisko Tarnobrzega mieszkam. StalowaWola, a jedziemy do Karwi odpocząć na pare dni.
No to faktycznie blisko. Jakieś 30 km. Macie super galerie :) a no Karwia też nie daleko ode mnie. Kaszubowo piękne miejsce :) tak że miłego wypoczynku jak to u Was mówią wdychaj jod bo tu hyl :)
 
Dzieewczyny a myślicie ze mozna jechac w gory po 3 mc juz ? W sensie nie chodzic na jakies nie wiadomo jak duze gory czy zdobywac szczyty ale tak polazic po mieście czy po polanach
 
Toxoplazmoza jest obowiazkowa w pl? Ja wczoraj zostałam poinformowana ze moge to zrobic,raczej nie będę robiła, na pewno penatralne w 12tc zrobie .
Tzn.zadne badanie nie jest dosłownie "obowiązkowe" ;) ale te moja gin powiedziala,ze są standardowe. Jeszcze mialam gr krwi ale nie robie bo mam 2egzemplarze z wynikiem a to sie nie zmienia. Jestem ciekawa czy Wasze listy się pokrywają..
 
reklama
Ja też mam tydzien czerwca tydzien Lipca. W Bieszczadach byłam w kazdej ciąży na każdym etapie i nigdy nic sie nie działo.
 
Do góry