reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Toxoplazmoza jest obowiazkowa w pl? Ja wczoraj zostałam poinformowana ze moge to zrobic,raczej nie będę robiła, na pewno penatralne w 12tc zrobie .
 
reklama
Ehh te placki, ja się muszę mocno powstrzymywać by ich nie zrobić !! :) Dziewczyny, a czy wy już powiedzieliście wszystkim o ciąży? :) Czy trzymacie to dla Was do końca 1 trymestru? :)
U mnie już wszyscy wiedzą dodatkowo mąż się pochwalił chłopakom na treningu więc już pół wsi wie
 
Ale mi smaka narobilyscie też bym zjadla placki ziemniaczane może jutro zrobi jeśli będę miała siłę :) u mnie nikt jeszcze nie wie o ciąży...jutro idę do lekarza więc jeśli będzie wszystko dobrze to powiemy rodzica.
 
Mi lekarz nie pozwolil cwiczyc ale powiedzial ze moge spacerowac. Tak wiec codziennie rano chodze z psem na spacery pokonujemy bardzo duże dystanse ale mamy przerwy. Jesli chodzi o te tluste jedzenie mam to samo ! Ciagle bym jadla placki ziemniaczanw tosty iitp a potem mi ciagle nie dobrze :/ cytrusy jem ale rzadko raz na tydzien moze rzadziej. Ogolnie staram sie jesc zdrowo ale jak mnie najdzie ochota to zjem i tego tosta czy placka wszystko z glowa. Jak juz pisalam przytylam 2 kg a wy jak z waga ? Ja zawsze mialam s a wczoraj kupilam m i l bo tak mi biust urosl ze nie moglam sie wcisnac w inne
 
reklama
Do góry