reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Skoro tego drugiego pecherzyka nie było może jakimś cudem jesteś tym jednym na milion przypadkow kiedy w ciazy wystąpiła owulacja? Albo lekarka jest jakaś nie ten tego.
Ale na ostatnim usg nie było gp widac. Teraz bylam u innej i bylm
 
reklama
Dziewczyny, a jak liczycie tydzień ciąży? Pierwszy dzień to pierwszy dzień ostatniej miesiączki? :) A co do objawów, doskwiera którejś z Was ból dziąseł? :)
Ogólnie od dnia miesiączki ale to zależy kiedy była owulacja, czasami ciąża może być młodsza. U mnie sprawdziło się idealnie z dniem okresu i usg.
 
Myślałam że to ta sama
Nie teraz bylam u tej co chciałam by prowadziła mi ciąże ale napewno już nie wybiorę jej. Nie jest ogóle empatyczna. Rozmawiala z nami jakby byla z wyższych sfer. Tak z góry. Mąż też do odczuł bo był ze mną. Jak przy wszystkich badaniach w tej ciąży
 
Witajcie, jestem tu nowa. .Mam nadzieję, że tym razem pobędę z wami do końca. Pierwsze poronienie jak to ujęli lekarze z błędów genetycznych w 10 tc nastąpiło w styczniu tego roku, z racji ze po aplikacji tabletek samo wszystko wyszło obyło sie bez łyżeczkowania. Po kontroli miesiąc później czyli w lutym po usg lekarz stwierdził ze endometrium bdb się odbudowało i ze czekać na pierwsza miesiączkę po czym można zacząc na nowo starać się o kolejną ciąże. Zdziwiło mnie, ze tak szybko no ale skoro zielone światełko dostałam to udało się zaraz w pierwszym cyklu zajść. czyli pierwszy okres po poronieniu był też ostatnim. Byłam u lekarza na pierwszej wizycie w 8 tyg i... był jak usłyszałam sam pęcherzyk bez zarodka. Lekarka powiedziała ze jeżeli zaszłam w ciąże tak wczesnie to albo ciąża jest znacznie młodsza z racji wydłużenia cyklu i dlatego nie było jeszcze nic widać bo z pomiarów usg pokazało 6 tydz a nie 8 albo będzie puste jajo płodowe. Kontrolę mam 15 maja.
 
Witajcie, jestem tu nowa. .Mam nadzieję, że tym razem pobędę z wami do końca. Pierwsze poronienie jak to ujęli lekarze z błędów genetycznych w 10 tc nastąpiło w styczniu tego roku, z racji ze po aplikacji tabletek samo wszystko wyszło obyło sie bez łyżeczkowania. Po kontroli miesiąc później czyli w lutym po usg lekarz stwierdził ze endometrium bdb się odbudowało i ze czekać na pierwsza miesiączkę po czym można zacząc na nowo starać się o kolejną ciąże. Zdziwiło mnie, ze tak szybko no ale skoro zielone światełko dostałam to udało się zaraz w pierwszym cyklu zajść. czyli pierwszy okres po poronieniu był też ostatnim. Byłam u lekarza na pierwszej wizycie w 8 tyg i... był jak usłyszałam sam pęcherzyk bez zarodka. Lekarka powiedziała ze jeżeli zaszłam w ciąże tak wczesnie to albo ciąża jest znacznie młodsza z racji wydłużenia cyklu i dlatego nie było jeszcze nic widać bo z pomiarów usg pokazało 6 tydz a nie 8 albo będzie puste jajo płodowe. Kontrolę mam 15 maja.
Witaj, Trzymamy kciuki :)
 
reklama
U mnie po badaniu te tygodnie się nie pokryły z miesiączką, zobaczymy jutro co powie, ale według badania dziś 6+4 czyli 7tc, a według miesiączki 7+6 :)
A bólu dziąseł nie odczuwam.
W ogóle zastanawiam się czy dolegliwości dopiero nadchodzą czy to będzie spokojna ciąża, bo póki co tp byłam tydzień senna, czasem lekko zamdli i tyle

No właśnie zastanawiam się jak to jest z tym serduszkiem, tzn kiedy będzie je słychać :) bo u nas dziś zaczynam 10 tc, ale liczony od ostatniej miesiączki :) tak też na pierwszej wizycie liczyła ginekolog. A ja jedynie z bólów odczuwam właśnie ból dziąseł, ale nie cały czas, chwilami mocny (nigdy wcześniej tak nie miałam). Wizytę mam w środę i zaczęłam się denerwować, czy aby wszystko jest w początku jak tutaj czytam, że dziewczyny poroniły pomimo tego, że dobrze się czuły i nic na to nie wskazywało ... A to nasza pierwsza ciąża, pierwszy miesiąc starań i od razu się udało.. :) trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny z dzisiejszych wizyt, dajcie znać jak tam! :)
 
Do góry