reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny. Mam nadzieję że mogę dołączyć się do forum. Moja ciąża to dosyć świeża sprawa bo wychodzi że to dopiero 6 tydzień. Termin z ostatniej miesiączki wypada mi na 2 stycznia, ale jestem prawie pewna co do zapłodnienia i z tego wychodzi około 26 grudnia. Narazie brak jakichkolwiek objawów, co mnie trochę niepokoi bo w pierwszej ciąży praktycznie od 4 tygodnia miałam mdłości. A u was kiedy pojawiły się pierwsze objawy?

Witamy :)

U mnie nudności tak w 7 tygodniu tak naprawdę, piersi zaczęły boleć dopiero niedawno w 8 tygodniu.

Wszyscy przechodzą to inaczej - nawet ta sama kobieta może mieć dwie 'inne' zupełnie ciąże, nie ma co się denerwować :)
 
reklama
Dokładnie tak jak piszesz ja po cichym poronieniu 9 tyg(dowiedziałam się w 12) brałam Acard do 37 tyg ciazy. Miałam badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego i wyszło mi jedno białko nie tak. Urodziłam synka:)teraz tez na Acardzie, ale wiem ze czasem potrzebne są zastrzyki w brzuch. Nigdy nie można tracić nadziei choć to czasem bardzo trudne
Dokładnie to mamy to samo... Też biorę acard już prawie rok, białko s za niskie do tego mutacja i od 10 dni biorę zastrzyki w brzuch. Ale dla maleństwa wszystko.
 
M@lly trzymaj się i nie poddawaj! Na pewno się w końcu uda i utulisz maluszka [emoji3590]

Paulina97 trzymam kciuki, dawaj znać od razu jak było :D
 
A ja poszłam dziś do gina z wynikami bakterioligicznymi. Dostałam antybiotyk i jakieś globulki dopochwowe na 10 dni. Zobaczymy co będzie dalej. U mnie też czasem tylko mdłości i bolące piersi poza tym nic.
 
A ja dostałam hm, plamienia to za dużo powiedziane, takie lekkie upławy jakby, wodniste i lekko żółte, nie wiem czy się niepokoić :/ Jutro wizyta więc na pewno wspomnę o tym
 
M@lly trzymaj się Kochana! Nie poddawaj się ja miałam najgorsze poronienie jakie można tylko pomyśleć i bałam się ale tak bardzo chciałam i teraz mnóstwo obaw. Do tego zagrożona ciąża od początku. Będę się za Ciebie modlić i trzymać kciuki. Wierzę że w końcu się uda. Musimy być silne wbrew wszystkiemu i całemu światu!
 
M@lly trzymaj sie i nie poddawaj. Ból w końcu bedzie lżejszy, a wtedy zapragniesz jak najszybciej być w ciąży.

Przyczyn może być mnóstwo. Równie dobrze może być coś nie tak z nasieniem. Albo po prostu czysty przypadek, źle połączone komórki. Bez sensu sie zastanawiać. Masz sie zgłosić do szpitala czy czekać? Zapytaj jakie badania zrobić na przyszłość.
 
M@lly trzymaj sie i nie poddawaj. Ból w końcu bedzie lżejszy, a wtedy zapragniesz jak najszybciej być w ciąży.

Przyczyn może być mnóstwo. Równie dobrze może być coś nie tak z nasieniem. Albo po prostu czysty przypadek, źle połączone komórki. Bez sensu sie zastanawiać. Masz sie zgłosić do szpitala czy czekać? Zapytaj jakie badania zrobić na przyszłość.
W czwartek mam dostać termin. Badania zrobię w sensie genetyczne. Skoro w obie ciąże zaszłam za pierwszym cyklem. To z nasieniem jest raczej wszystko ok. Pierwsze 6tc ciąża rozwija się ok i serce bije potem cos szwankuje i powtórka z rozrywki. Moze sprawdzę ta zakrzepice. W rodzinie sa liczne problemy z zylami. Zanim po poprzedniej ciąży zdecydowalam sie jq kolejna minął rok. Teraz nie wiem ile to potrwa
 
reklama
Może to jakaś bakteria. U mnie to bakteria wywołała sepse która zabrała mi moja córeczkę. Powiedz lekarzowi żeby pobrał wymaz z szyjki zanosi się to do laboratorium mikrobiologicznego koszt ok 25 zł. Może warto sprawdzić ?
 
Do góry