reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Co wy sadzicie o kolyskach czy tez koszach mojzesza bo mi sie to strasznie podoba ale chyba jest malo pozyteczne bo tylko do 6miesiaca zycia sie nada. I tak teraz znalazlam opcje z tiny love 3w1 i zastanawiam się czy warto
My używalismy przy córce, fakt tylko 6 miesięcy, ale było to super rozwiązanie. Mieliśmy w starym mieszkaniu mało miejsca, a tutaj mogłam jedna ręką z dzieckiem w środku przenosić budę od tego, często w nocy córka jak zaplakala to bujana zasypiala. Ogólnie w tamtym okresie budziła się dużo rzadziej niż syn który spal w zwykłym łóżeczku że szczebelkami.
 
Co wy sadzicie o kolyskach czy tez koszach mojzesza bo mi sie to strasznie podoba ale chyba jest malo pozyteczne bo tylko do 6miesiaca zycia sie nada. I tak teraz znalazlam opcje z tiny love 3w1 i zastanawiam się czy warto

Ja miałam ten tiny i tak naprawdę tylko kołyskę używałam, bo siedzisko fisher price bardziej małemu odpowiadało [emoji6]
Teraz zdecydowałabym się na kołyskę z ikei [emoji6] ostatnio widziałam i bardzo mi się spodobała a jest ciut większa niż ten tiny love
 
Ostatnia edycja:
A probowalyscie alternatywe czyli jakas inke? Cappuccino
Napoczatku kawę zbożowa jedną wypiłam , a teraz to na palcach jednej ręki mogę wyliczyć co mogę zjeść czy wypić ;) tak więc nie wchodzi
Jeśli chodzi o Pytanie wcześniejsze to dla maluszka mam zamiar kupić taki bujaczek jak właśnie w tym Tiny co wspomniałaś taki na płasko , a później mam huśtawkę hybrydowa i to jest coś co było mega ekstra i będę każdemu polecać ;) mój synek uwielbiał w tym przebywać
 
My używalismy przy córce, fakt tylko 6 miesięcy, ale było to super rozwiązanie. Mieliśmy w starym mieszkaniu mało miejsca, a tutaj mogłam jedna ręką z dzieckiem w środku przenosić budę od tego, często w nocy córka jak zaplakala to bujana zasypiala. Ogólnie w tamtym okresie budziła się dużo rzadziej niż syn który spal w zwykłym łóżeczku że szczebelkami.
Dokładnie to my mieliśmy kosz shnuggle
 
Z tymm porodem to na pewno co ma byc to będzie kazda z nas musi przez to przejsc. A czas leci faktycznie tak szybko ze szok..
Jesli chodzi o kawe to ja nie pije w ogole. Mowilqm zee po 3 mc jedna bede pic ale jakos mnie nie ciagnie.
 
reklama
To co jest ze mną nie tak że ja lubię nadal kawę a wy macie obrzydzenie? Większość kobiet powinna czuć obrzydzenie do kawy – chyba… Coś mi głowa już za bardzo pracuje dzisiaj
 
Do góry