reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja termin 22.12 jestem mamą 12latki i 5latka dwa lata temu stracilismy w 19tygodniu synka. Teraz strasznie się boję zeby maluszek byl zdrowy. USG genetyczne mam 27.05 i chyba nerwowo nie wyrobię
[emoji3525][emoji3525][emoji3525] Boże. Tak mi przykro.

Ja mam prenatalne 24.05 a termin na 28.11. to u was trochę nie za szybko?
 
reklama
U nas też setki ludzi w sklepach - tu też majówka już jutro się zaczyna.

Ja dzisiaj nie umiem normalnie nic przełknąć... Mąż zrobił kurczaka.. Jestem wegetarianka normalnie, ale to jest jedyne co mogłam jako tako połknąć. Trudno...będzie trzeba trochę mięska jeść...
Ja na kurczaka nie mogę patrzeć normalnie ! Też jestem prawie wegetarianką , jedynie wędlina jeden rodzaj mi wchodzi i to czasem , a na obiad nie mam wogole ochoty na mięso ....
 
27.05 zaczynam 11 tydzień nie chce czekac ani dnia dluzej
Rozumiem. W sumie ja też chętnie już bym robiła, ale niestety do ginekologa, którego chciałam iść robi badania bliżej 13 tc. No i z terminem problem.
Wybacz, trochę źle wyliczyłam. Mózg kalafiora w ciąży się odzywa [emoji39]
 
Wiecie co dopiero mi uswiadomilyscie że to już tak blisko jest ! Przy drugim dziecku faktycznie ten czas leci przez palce , dla mnie to był odległy temat a to tak naprawdę zaraz ! Ja 11 tydzień zaczynam 19.05 ale poczekam do 12 tygodnia ale faktycznie wypadałoby się już zapisywać
Szczerze mówiąc narazie żyje wtorkowym USG bo boje się czy będzie biło serduszko
 
Wiecie co dopiero mi uswiadomilyscie że to już tak blisko jest ! Przy drugim dziecku faktycznie ten czas leci przez palce , dla mnie to był odległy temat a to tak naprawdę zaraz ! Ja 11 tydzień zaczynam 19.05 ale poczekam do 12 tygodnia ale faktycznie wypadałoby się już zapisywać
Szczerze mówiąc narazie żyje wtorkowym USG bo boje się czy będzie biło serduszko
O ktorej wizytujesz?
 
reklama
Do góry