reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

To co jest ze mną nie tak że ja lubię nadal kawę a wy macie obrzydzenie? Większość kobiet powinna czuć obrzydzenie do kawy – chyba… Coś mi głowa już za bardzo pracuje dzisiaj

Nie wiem czy to obrzydzenie u mnie - po prostu jakoś mam taką psychiczną blokadę bardziej - nie chce zaszkodzić nic małemu bejbi.
 
reklama
.
Ja schudłam chyba ze 2 kg. Jednego dnia umieram, czuję się jakbym była na karuzeli, mój żołądek nigdy nie lubił się kręcić i tak właśnie się czuję. Kolejnego dnia mogę normalnie jeść. Ale muszę się ratować odrobiną imbiru. O kawie mogę tylko pomarzyć :)

Dziękuję Wam, że mimo wszystko podzieliłyście się waszymi tak bardzo intymnymi doswiadczeniami porodu.
Dzieki temu ja jako kobieta,która jeszcze
 
Ojej… Mi się za to smaki nie zmieniły. Na kawę jak miałam ochotę tak mam…
Pozwalam sobie na jedną z ekspresu + mleko. Na pięć ziarenek kawy mam na myśli moc – robię kawę z jednego ziarenka. Teraz od 2 h myślę o drugiej kawie i tak się obawiam czy można…

Przyznam szczerze, liczyłam na to że będę miała obrzydzenie do kawy i problem sam się rozwiąże.

A może bez kofeinowa ?
 
To co jest ze mną nie tak że ja lubię nadal kawę a wy macie obrzydzenie? Większość kobiet powinna czuć obrzydzenie do kawy – chyba… Coś mi głowa już za bardzo pracuje dzisiaj
E tam nic nie jest nie tak :) w ciąży z synkiem też nie miałam obrzydzenia i jadłam za dwoje a teraz się pozmieniało;) wiec wszystko jest oki ;D
 
Myślałam o bezkofeinowa ej ale ktoś mi pisał że tam jest więcej Chemi już dwojga złego lepiej pić zwykłą kawę[emoji43]


Bardzo fajny artykuł ;)
Kawę bez kofeinowa normalnie możesz kupić do mielenia ;) jest ona naturalna tylko, ze zawiera śladowe ilości kofeiny ;)
 
Kawy nie pijam więc nie mam problemu :) Póki co nic mnie nie odrzuca, ewentualnie lekko zemdli jak jakieś mięso mocno czuć.
Kosze Mojżesza bardzo mi się podobają, ale mam tak mały pokoik, że mogę pomarzyć. Będzie tylko łóżeczko eh.
Dzisiaj fajny dzień, czuje się dobrze, apetyt mam, trochę mdli ale do przeżycia.
 
To co jest ze mną nie tak że ja lubię nadal kawę a wy macie obrzydzenie? Większość kobiet powinna czuć obrzydzenie do kawy – chyba… Coś mi głowa już za bardzo pracuje dzisiaj
Nic się nie martw, też nadal lubię :D I piję jedną dziennie, z mlekiem-bo tak lubię.
 
reklama
A czas leci faktycznie tak szybko ze szok..
Kurcze, a ja mam wrażenie, że stoi w miejscu.. Ale to pewnie przez to, że ja prowadziłam bardzo szybkie życie.. Podróże, zabawa, koncerty non stop.. A teraz mi się ukróciło praktycznie do zera. Strasznie ciężko się przestawić, ale w życiu liczą się priorytety :)
 
Do góry