reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Od czasu kiedy przeszły mi mdłości kawę pije raz dziennie lub dwie słabsze z ekspresu.
Jeśli chodzi o kolyske to jakoś jestem na nie. Przy pierwszym dziecku nie bujalam do spania i teraz też nie zamierzam. Dziecko od urodzenia spalo w łóżeczku bez bujania a jedyne co robiłam to siedziałam przy nim do zasniecia. Nigdy nie miałam problemu z usypianiem i uważam że to dzięki temu że po prostu dziecko nie było nauczone bujania. Nawet jak budziło się w nocy to zasypialo ponownie bez problemu po jedzeniu. Ale wiadomo wszystkie te rzeczy dla dzieciaczkow są takie piękne że przyciągają uwagę i zachęcają do kupna
 
reklama
Co wy sadzicie o kolyskach czy tez koszach mojzesza bo mi sie to strasznie podoba ale chyba jest malo pozyteczne bo tylko do 6miesiaca zycia sie nada. I tak teraz znalazlam opcje z tiny love 3w1 i zastanawiam się czy warto
Mnie się strasznie podobają te kosze mojzesza tylko sie tak zastanawiam bo ze zdjec wyglada na to,ze bujają się wzdluz a nie w poprzek jak reszta kołysek..
 
To co jest ze mną nie tak że ja lubię nadal kawę a wy macie obrzydzenie? Większość kobiet powinna czuć obrzydzenie do kawy – chyba… Coś mi głowa już za bardzo pracuje dzisiaj
Spokojnie ja ze strasza to pilam kawke jak normalny czlowiek a z mlodsza zdarzaly sie dni niemocy i odstawialam ale na drugi dzień mnie ciaglo strasznie
 
Hej dziewczyny. Ja mam dziś ciężki dzień....od rana mam zły humor normalnie jestem rozdrazniona dziś do tego musiałam iść do pracy A dzis tyle ludzi że cały dzień na nogach :( wróciłam do domu A synek ma gorączkę 39 stopni i jak zwykle ciezko ja zbic...i jeszcze na noc mnie wymioty wziely juz gorzej byc nie moze :(
 
Co wy sadzicie o kolyskach czy tez koszach mojzesza bo mi sie to strasznie podoba ale chyba jest malo pozyteczne bo tylko do 6miesiaca zycia sie nada. I tak teraz znalazlam opcje z tiny love 3w1 i zastanawiam się czy warto
U nas super się sprawdziła naprawdę polecam
Pytanie z innej beczki… Czy pozwalacie sobie na kawe? Jeśli tak na ile dziennie?
Mnie odrzucilo ok 7tc ale w ciąży można pić 2 filiżanki
 
Link sie nie otwiera

IMG_7141.JPG
 
reklama
Do góry