reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Krew do badania podwójnego pappa pobierana jest ręki czy z brzucha?może glupie pytanie ale nie znalazlam info na ten temat. A umowilam sie na usg genetyczne plus papa na 05.06. I wolałabym wiedzieć jak to wygląda. Może któraś z was miala i wie?
 
reklama
Krew do badania podwójnego pappa pobierana jest ręki czy z brzucha?może glupie pytanie ale nie znalazlam info na ten temat. A umowilam sie na usg genetyczne plus papa na 05.06. I wolałabym wiedzieć jak to wygląda. Może któraś z was miala i wie?

Z żyły :)

Z brzucha płyn to amniopunkcja(amniocenteza) ..
 
Ja jestem dzisiaj szczęśliwa, mdłości mnie dzisiaj opuściły. Za to brzuch mnie pobolewa cały dzień. Przeziębienie mi trochę minęło, nie mam już na szczęście gorączki, ale głowa mnie boli [emoji849]
 
Hejo! U nas też paskudna pogoda... Ale chciałam podpytac o coś innego. Czy lekarz Wam tak szybko puszcza do posłuchania bicie serca? Bo ja nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy co ( Jak z tym imbirem ) ‍:D mi lekarz pokazał serduszka, ale powiedział że absolutnie nie można słuchać na tak wczesnym etapie, żeby fale nie zaszkodziły dzieciom... nie wiem czy to po poronieniu czy generalnie nie puszcza z dźwiękiem nikomu...Ale widzę, że większość z was albo słyszała już, albo usłyszy lada dzień :)
Moj lekarz nie puszcza dzwieku, tez mowi że to nie jest obojętne. Natomiast pokazuje.
 
Ja ledwo po pracy żyję. Śniadanie które miałam nie chciało dzisiaj wejść, szczególnie po wymiotach, ale trochę wmusiłam . później byłam taka głodna, że kręciło mi się w głowie. Po pracy położyłam się odpocząć i zasnęłam.teraz leżę i nie chcę wstawać bo czuję ciężkośc w żołądku ciągle. Do tego stresuje się jutrzejszą wizytą- jak byłam 1 raz pęcherzyk był taki malutki, że podejrzewam, że ciąża jest młodsza i nie wiem czego się spodziewać.
 
Czesc dziewczyny! Ja już w Polsce, póki co byłam na badaniu krwi, a do ginekologa umówiłam się na 6. maja. Póki co wszystko ok, beta prawie 11000 (jestem 5t5d) progesteron koło 12, mało się wydaje, tylko 2 razy wiecej niż minimum, ale w poprzedniej ciazy w tym czasie miałam 10 i wszystko było ok, żadnych plamien czy innych problemow, wiec mam nadzieje, ze teraz tez bedzie ok. Objawów dalej brak...
 
Ja ledwo po pracy żyję. Śniadanie które miałam nie chciało dzisiaj wejść, szczególnie po wymiotach, ale trochę wmusiłam . później byłam taka głodna, że kręciło mi się w głowie. Po pracy położyłam się odpocząć i zasnęłam.teraz leżę i nie chcę wstawać bo czuję ciężkośc w żołądku ciągle. Do tego stresuje się jutrzejszą wizytą- jak byłam 1 raz pęcherzyk był taki malutki, że podejrzewam, że ciąża jest młodsza i nie wiem czego się spodziewać.
Wszystko będzie dobrze. Nic sie nie denerwuj o której wizyta?
 
reklama
U mnie czasem mdłości bez wymiotów. Zazwyczaj na pusty żołądek jak rano popijam tabletki albo w nocy się napije. Poza tym powiększone i obolałe piersi. O parciu na pęcherz nie wspomnę. No i muszę się pochwalić że 3 dzień bez plamien.
 
Do góry