reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Niestety kobieta która sama nie przeszła przez to nie zrozumie... Ja też nie rozumiałam dopóki na mnie nie trafiło. Tyle że ja wolałam przemilczeć jak wiedziałam że ktoś stracił ciążę niz sie glupio odezwać
 
Dobry pomysł, pewnie jak sie dowie o mojej ciąży to coś mi dosra tego typu to jej powiem że mój najstarszy syn chciał na wakacje jechać w tym roku do Australii, a nie ciągle na te łódki na mazury więc musiałam załatwić jakoś zasiłek [emoji14]
 
Trzeba było powiedzieć że zbierasz na nowe auto to może by się zamknęła.
Dodam że z całego serduszka Ci gratuluję i bym powiedziała zazdroszczę ale nie wolno ciąży zazdrościć. Ja jakbym mogła to nawet 5 bym miała. Moja mama miała nas 10 i żyje. Do tego nikt nie jest menelem ani patologia więc nie ma co się przejmować.
 
Dodam że z całego serduszka Ci gratuluję i bym powiedziała zazdroszczę ale nie wolno ciąży zazdrościć. Ja jakbym mogła to nawet 5 bym miała. Moja mama miała nas 10 i żyje. Do tego nikt nie jest menelem ani patologia więc nie ma co się przejmować.
To jest właśnie to, nas w domu byla czwórka, u mojego męża piątka. Wiec siła rzeczy nie wyobrazalismy sobie nigdy małej rodziny :)
 
Wszystko przed Tobą :) ja mowilam że chciałabym 3jke a czwarte jako ewentualną wpadkę, ale przyszedł taki dzień że to czwarte mi sie zamarzyło :)
Mam nadzieję że tym razem się szczęśliwie skończy. Moze ten rok bedzie lepszy od poprzedniego. Mowie do meza teraz 27 lat to moze ta 7 bedzie szczesliwa. Moja siostra miała 3 cesarki i mowila że to koniec a teraz jej się marzy jeszcze córeczka.
 
Mam nadzieję że tym razem się szczęśliwie skończy. Moze ten rok bedzie lepszy od poprzedniego. Mowie do meza teraz 27 lat to moze ta 7 bedzie szczesliwa. Moja siostra miała 3 cesarki i mowila że to koniec a teraz jej się marzy jeszcze córeczka.
Pytanie tylko czy sama cesarka jej nie ogranicza. Bo lekarze różnie mówią.
Przede wszystkim musisz sie nastawić pozytywnie. W końcu co by sie nie działo to i tak nie mamy na to wpływu. Więc dla własnego spokoju najlepiej sie nastawić pozytywnie. Ja w poprzedniej ciąży od samego początku miałam zle przeczucie no i sie nie pomyliłam. A w tej powiedziałam sobie że co ma być to będzie a ja nastawiam sie pozytywnie. :)
 
reklama
Pytanie tylko czy sama cesarka jej nie ogranicza. Bo lekarze różnie mówią.
Przede wszystkim musisz sie nastawić pozytywnie. W końcu co by sie nie działo to i tak nie mamy na to wpływu. Więc dla własnego spokoju najlepiej sie nastawić pozytywnie. Ja w poprzedniej ciąży od samego początku miałam zle przeczucie no i sie nie pomyliłam. A w tej powiedziałam sobie że co ma być to będzie a ja nastawiam sie pozytywnie. :)
Lekarz jej mówił po 3 ciąży że w jej przypadku jest możliwe ale musi odczekać przynajmniej 3 lata i zrobić wtedy badania. A co do mnie to mam wielką nadzieję. W poprzedniej wszystko było super do grudnia. Ale miałam takie coś ze nie kupuje nic bo za szybko a że pracuje w lidlu to ubranek nie brakowało. Ale jakiś taki miałam odrzut od kupowania może to też było przeczucie ?
 
Do góry