reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Nie dziękuje żeby nie zapeszyć. Obecnie jestem na duphastonie bo miałam zmieniony kolor wydzieliny i lekarz zauważył ze kawałek kosmowki się odkleił. Czy któraś z
Was miała podobny przypadek i donosiła ciąże?
 
Z tej euforii i pośpiechu na dzisiejszej wizycie nie wyłapałam, że prawdopodobnie mam przegrodę w macicy. I teraz tak zaczęłam o tym czytać w necie i jestem załamana. Ryzyko poronienia przy tej wadzie znacząco wzrasta, zwłaszcza w II i III trymestrze. Miałyście moze do czynienia z tym problemem?
Moja koleżanka ma "dwie macice" właśnie taką przegrode tylko całkowitą. Pierwszą ciążę urodziła w 24tc chyba i straciła. Ale nie wiem czy miało to związek z ta wadą, bo ona miała wtedy jakieś zakażenie. Natomiast ma dwoje zdrowych synów z kolejnych ciąż. Bez wiekszych komplikacji.
 
No co Ty? Pretensje jeszcze jakieś?
Ogólnie cisnela nas od ślubu że chce wnuka lub wnuczke. Jak byłam w szpitalu to wydzwaniala do męża bo nie mogła wytrzymać z ciekawości (taki typ) jak tylko wyszlam ze szpitala na 2 dzień rano wparowala do nas o 9 rano (przyjechała autobusem!) jak jej powiedziałam z rykiem o tym to ona do mnie: "inni mają gorzej" to mnie zdolowalo na tyle że żyć się nie chciało. Przed ślubem byłam z nią jak najlepsze przyjaciółki w dniu ślubu mnie wkurzyla i tak do tej pory. Tak mówią jak ślub tak i całe życie ...
 
reklama
Do góry