reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja 23 marca dowiedziałam się że będę mama. W czerwcu mam 20-ste urodziny a termin na 9 grudnia :)
Jesli chodzi o moje dolegliwosci to jest wrecz ksiazkowo, niestety. Do 15 nic nie jem bo co rano wymioty zolcia, bekanie, uczucie pełności. Dopiero o 15 zaczynam cos jesc, i najlepiej mi wchodzi na poczatek jakis krakers czy owoc zeby uruchomic ten moj uklad pokarmowy. Od słodkiego totalnie mnie odrzuca, nie moge patrzec na czekolade a kiedys uwielbialam slodkie. Czekam az te moje poranne dolegliwosci mina, Dzisiaj odwołałam jazdy bo nie wytrzymałabym w samochodzie :errr:
Ja mam termin na 8 grudnia tak wiec blisko jestesmy z terminami :))
 
reklama
Czesc dziewczyny☺ tez bede grudniowa mama ☺ to moja 3 ciąża, pierwsza poronilam na samym poczatku... Staralismy sie prawie rok. Test zrobilam 16 kwietnia, 3 dni przed spodziewna @ i wyszly 2 piekne kreski ☺ we wtorek dostalam lekkiego plamienia wiec bylam na szybszej wizycie, u nas najprawdopodobniej byl to efekt wspolzycia dzien wczesniej dlatego na razie koniec z przytulankami hehe jednak w razie gdyby plamienia sie nasilily dostalam duphaston. Nie musialam go jak narazie brac bo byl to jednorazowy epizod. Nastapna wizyte mam mieć 2 maja, a 3 maja zaczne 7 tydzien ☺ Mam do Was pytanie, czy któraś miala tak ze na poczatku bolaly ja piersi a potem przestaly? Ja tak mialam dzisiaj rano wlasnie przestaly, teraz troche znow zaczęły bolec

Gratuluję wszystkim przyszłym mamusią ❤
Mnie piersi bolą z różnym natężeniem, jednego dnia mocniej, następnego słabiej. Pewnie to normalne.
 
Dokładnie tak jak mówisz kiedy masz wizytę? Ja 8 maja będzie akurat 7 tydzien i mam nadzieję że będzie widać serduszko ❤
 
Widziałaś już serduszko na USG? Bo ja mam termin wizyty właśnie w 7 tygodniu :)

Widziałam :) Na 1 wizycie byłam chyba 2 czy 3 dni po miesiączce która się nie pojawiła bo test zrobiłam 5 dni przed i wtedy nic mi nie powiedział. Potwierdził tylko ciąże. A teraz mam już zdjęcie i jestem pod wrażeniem bo widać taką małą kijaneczke, wyglada identycznie jak w aplikacji na moim telefonie haha :D Myslalam ze na takie cos za wczesnie i te, drugie juz USG to tez bedzie tylko kropeczka a tu takie zaskoczenie :) Lekarz opisał ze czynnosc serduszka miarowa 135 uderzen na minute :)
 
reklama
Do góry