reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny, pozwolicie, że dołączę? Termin mam na 28.11. ale pierwsza ciąża była przenoszona i czuje, że teraz też tak będzie. [emoji85] Mam nadzieję, że balonik i oksytocyna teraz mnie mino wszytko ominie.

Gratuluję wam ciąży z całego serca. Grudzień będzie dla nas magiczny. [emoji8]
Gratulacje tak te swieta w tym.roku szykuja sie magiczne :)
 
reklama
Sikam napewno częściej. Pije trochę więcej bo ciagle mnie suszy. Przytulanie? Brak ochoty i strach po ostatnim poronieniu. Gazy i wzdęcia mnie dobijaja. Ciagle ssanie zoladka a brak ochoty na jedzenie
 
Sikam napewno częściej. Pije trochę więcej bo ciagle mnie suszy. Przytulanie? Brak ochoty i strach po ostatnim poronieniu. Gazy i wzdęcia mnie dobijaja. Ciagle ssanie zoladka a brak ochoty na jedzenie
Rozumiem ja tez na początku przed przytulaniem mocno sie balam nadal sie boje mi 25 maja pyknie 3 mc niby najbardziej ryzykowne. I to.mnie troche dobija te trzy mc bardzo sie martwie zebyi bylo ok wszystko z dzidzia
 
Kurde Dziewczyny zaczęłam 6. tydzien i nie mam absolutnie żadnych objawów.. Jestem zmeczona, ale to raczej dlatego, ze mojemu roczniakowi czwórki wychodzą i czasem marudzi w nocy. Zupełnie nie pamietam kiedy zaczęłam coś czuć w poprzedniej ciazy. Na pewno cycki mnie strasznie bolały, miałam mdłości i byłam strasznie zmeczona, ale nie pamietam kiedy dokladnie się to zaczelo... Powinnam się cieszyć ze się dobrze czuje, ale mimo wszystko troche mnie to martwi. Całe szczescie jutro lecimy do Polski to zbadam poziom bHCG i pojde do gina..
 
reklama
Ja piję bardzo dużo, ciągle chce mi się pić, to też znacznie więcej sikam ;)
Ale chyba powinni mi zabrać internet, naczytałam się o tyłozgięciu, które u mnie stwierdzono i się wystraszyłam trochę..

Dzisiaj czuję się znacznie lepiej niż w ostatnim tygodniu, ale dalej jestem okropnie zmęczona.
 
Do góry