reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Widziałam :) Na 1 wizycie byłam chyba 2 czy 3 dni po miesiączce która się nie pojawiła bo test zrobiłam 5 dni przed i wtedy nic mi nie powiedział. Potwierdził tylko ciąże. A teraz mam już zdjęcie i jestem pod wrażeniem bo widać taką małą kijaneczke, wyglada identycznie jak w aplikacji na moim telefonie haha :D Myslalam ze na takie cos za wczesnie i te, drugie juz USG to tez bedzie tylko kropeczka a tu takie zaskoczenie :) Lekarz opisał ze czynnosc serduszka miarowa 135 uderzen na minute :)
Pewnie cudowne uczucie, co? :)
 
Ja 23 marca dowiedziałam się że będę mama. W czerwcu mam 20-ste urodziny a termin na 9 grudnia :)
Jesli chodzi o moje dolegliwosci to jest wrecz ksiazkowo, niestety. Do 15 nic nie jem bo co rano wymioty zolcia, bekanie, uczucie pełności. Dopiero o 15 zaczynam cos jesc, i najlepiej mi wchodzi na poczatek jakis krakers czy owoc zeby uruchomic ten moj uklad pokarmowy. Od słodkiego totalnie mnie odrzuca, nie moge patrzec na czekolade a kiedys uwielbialam slodkie. Czekam az te moje poranne dolegliwosci mina, Dzisiaj odwołałam jazdy bo nie wytrzymałabym w samochodzie :errr:
o fajnie, że ktoś w podobnym wieku [emoji16] jak piszecie o tych dolegliwościach, które przychodzą z czasem to aż się cieszę chwilą póki nie jest tak źle [emoji23]
 
Wyniki odebrne beta 7736,00 ale niestety domlekarza nieudalo mi sie dostac :( probowalam dzwonic do innego ale l4, do drugiej przychodni sie juz nie dodzwonilam dzis. Nie chce isc do byle kogo ktory znowu bedzie mial podejscie zerowe ze tak powiem.
Jutro probuje ponownie.
Jej ja tez mam takie wzdecia ze koszmar. A ile jesli.mozna wiedziec przytylas w 1 ciąży ?
Przytyłam 23kg takze zgroza czulam sie okropnie:(

Ojj moje siku zawsze wszystkich bawilo bo bardzo czesto chodzilam wydaje mi sie ze to rowniez ze stresu. Teraz tez chodze raczej z ta sama czestotliwoscia bardziej czuje parcie na siku.

Seks jak najbardziej wskazany pod kojiec ciazy bo ponoc przyspiesza porod :) niestety niw prktykowalam tego cora zostala przenoszona ciekawe jak bedzie w tym przypadku bo termin wg om to tez 22 :)
 
o fajnie, że ktoś w podobnym wieku [emoji16] jak piszecie o tych dolegliwościach, które przychodzą z czasem to aż się cieszę chwilą póki nie jest tak źle [emoji23]


Oby nie przyszły bo ja to już powiedziałam że to 1 i ostatnie dziecko przez te dolegliwości :D A to ile masz lat ?
 
Boje się tych wymiotów najbardziej, bo jednak na uczelni wypada być i sesja się zbliża eh. Mam 20, skończyłam w styczniu :)
 
reklama
Do góry