reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Nurtuje mnie jedno pytanie.. Dużo macie śluzu? Bo ja wewnątrz mam, ale na zewnątrz nic, sucho, a czytałam że z reguly jest go baaardzo dużo :o
 
Ja siusianie mialam od poczatku, a teraz wydaje mi sie ze troche sie jeszcze nasililo. W nocy wstaje 2-3 x na siku. Jest to mega meczace. Ale to roznie jest chyba kazda ciaza inna :) tak mi sie wydaje. Ja za to mam pytanie czy wy tez macie takie bolace i cieple piersi ?

U mnie z toaletą zdecydowanie częściej, ale dużo więcej pije i myślę, że to jest tym spowodowane.Chyba dopiero później wynika to z napierania dziecka na pęcherz jak jest większe? Co do piersi to mnie strasznie bolą, nabrzmiałe, spuchniete A sutków nie można dotknąć, nawet prysznic sprawia ból :/
 
reklama
Do góry