reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja cicho liczę na to że za góra 3 tygodnie mdłości mi przejda. Choć niestety w każdej kolejnej ciąży trwały dłużej
 
reklama
Witam po długiej nieobecności :) tak czytam te wszytskie komenatrze i zaczynam się załamywac u mnie brak jakichkolwiek objawów poza bolącymi piersiami. Ani siku ani mdłości zupełnie nic.... zoabczymy co lekarz powie w maju :)
To tylko się cieszyć;)kochana ja w pierwszej czułam się cudownie żadnych mdłości nie miałam a tutaj zonk haha
 
Ja niewiele krócej. Bo do 16tego
Nie straszcie :). Prawdopodobie w obecnej pracy nie przedłuża mi umowy coś takiego obiło mi sie o uszy. W dniu zakonczenia bede w 10 tc + 1 wiec nie musza mi przedluzac prawda? To umowa na okres próbny. Stanowisko biurowe. Chodzę na rozmowy srednio 2 razy w tyg i nic. Chyba zaczne wysylac do kawiarni czy sklepow. Mam juz dosc. Znalezc prace w Polce po studiach za minimum 2 000 netto graniczy z cudem. Szukam w sumie dwa lata czegos na poważnie. Wcześniej studiowalam dziennie dwa kierunki więc trudno bylo utrzymac prace gdy grafik sie zmienial co kilka tyg.
 
reklama
Do góry