reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Skończyłam studia 10 msc temu
Nie mam 1.5roku pracy na umowę o prace bez przerwy
Jakos dacie rade. A jak dzidzia sie odchowa znajdziesz nowa prace. Ja tez nie pracuje bo mialam umowe przedluzona do dnia porodu potem mialam tylko macierzynski a teraz jestem z niczym i tylko maz pracuje ale ciesze sie ze moge siedzieć z dziewczynami w somu i dopilnować wszystkiego
 
Jakos dacie rade. A jak dzidzia sie odchowa znajdziesz nowa prace. Ja tez nie pracuje bo mialam umowe przedluzona do dnia porodu potem mialam tylko macierzynski a teraz jestem z niczym i tylko maz pracuje ale ciesze sie ze moge siedzieć z dziewczynami w somu i dopilnować wszystkiego
Latwo mowic. Mąż nie może robic nadgodzin z uwagi na przebyła chorobe. A i tak robi. Bo chce oszczędzić na przyszłość. Nie moge sobie pozwolić na brak jakiegokolwiek dochodu. Ale szkoda gadac. :)

Dziś bylam na becie mam ponad 50 000 bety. Jutro kolejna wizyta mam nadzieję ze serduszko bedzie bic.
 
Latwo mowic. Mąż nie może robic nadgodzin z uwagi na przebyła chorobe. A i tak robi. Bo chce oszczędzić na przyszłość. Nie moge sobie pozwolić na brak jakiegokolwiek dochodu. Ale szkoda gadac. :)

Dziś bylam na becie mam ponad 50 000 bety. Jutro kolejna wizyta mam nadzieję ze serduszko bedzie bic.
A który masz tydzień ciąży?
 
Dziewczyny, ja niestety się z Wami żegnam. Na dzisiejszej wizycie okazało się, że mojego dzidziutka już nie
Latwo mowic. Mąż nie może robic nadgodzin z uwagi na przebyła chorobe. A i tak robi. Bo chce oszczędzić na przyszłość. Nie moge sobie pozwolić na brak jakiegokolwiek dochodu. Ale szkoda gadac. :)

Dziś bylam na becie mam ponad 50 000 bety. Jutro kolejna wizyta mam nadzieję ze serduszko bedzie bic.
To moze maluszka do zlobka potem dac. Zawsze jakies rozwiazanie sie znajdzie. Ladna ta beta :)
 
reklama
Niestety słońce, nie mają obowiązku przedłużyć Ci umowy.
Mi się przyfarciło bo poszłam do nowej pracy, , Dostałam umowę na czas określony sześć miesięcy i dwa tygodnie później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Jeszcze nikomu nic nie mówiłam ale poszczęściło mi się pod tym kątem bo u mnie muszą przedłużyć umowy do dnia porodu.
Wiem. Ale jak nie ta to pojde do zabki i tyle
 
Do góry