reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
M@lly, nie, on nie studiuje. Pracuje. Tylko, że nie mieszkamy razem, chociaż rok mieszkaliśmy jak miał inną pracę.
Ale no jesteśmy młodzi, wiem że jakoś to będzie, tylko wszystko tak nagle i totalnie nie byliśmy gotowi na takie informacje [emoji23] Jak powiem rodzicom to jakoś to już pójdzie, przynajmniej mam nadzieję.
Wiesz, ja mam 28 a mąż 29 i też mi się wydaje, że jesteśmy za młodzi :D A w sumie podjęliśmy decyzje, bo baliśmy się że będziemy zaraz za starzy xD więc niestety wydaje mi się, że to zawsze jest taka decyzja, która ma swoje "ale" . 20 lat to już nie tak mało, moja znajoma całkiem świadomie zdecydowała się na dziecko mając 22 i będąc na studiach (Z tym że mąż jest 5 lat starszy) i jest zadowolona :)
 
Proszę Was przestańcie pisać,że usg w ciąży jest szkodliwe to usg nieraz ratuje życie dziecku i mamie ....ja w pierwszej ciąży miałam co wizytę usg i urodziłam zdrowe dziecko....dla mnie taki lekarz który mówi że szkodzi to albo mu się nie chce albo musi iść na szkolenie bo braki ma....
No wiesz, nikt tutaj nie pisze że takie jest jego zdanie, bo też żadna z nas nie ma mu temu kompetencji (No chyba, że jest lekarzem albo położoną). Piszemy tylko co nam powiedzieli na wizycie więc wyluzuj ;)
 
Wiesz, ja mam 28 a mąż 29 i też mi się wydaje, że jesteśmy za młodzi :D A w sumie podjęliśmy decyzje, bo baliśmy się że będziemy zaraz za starzy xD więc niestety wydaje mi się, że to zawsze jest taka decyzja, która ma swoje "ale" . 20 lat to już nie tak mało, moja znajoma całkiem świadomie zdecydowała się na dziecko mając 22 i będąc na studiach (Z tym że mąż jest 5 lat starszy) i jest zadowolona :)
Ja mam to samo mam 29 l a bardzo.chcialam.dzidzie a jak sie dowiedzialam ze jestem to troszke sie wystraszylam tych obowiazkow itp. A teraz juz powoli sie oswajam z mysla i jest calkiem.okej :)
 
Mnie tez nie zrobil usg do tej pory nie wiem czy jest ok. Niby po badaniu stwierdzil ze juz widac i po krwi jaka zlecil. A na usg powiedzial ze dopiero w 11-13 tyg. Bo to niebezpieczne dla dzidzi
Ja idę do innego lekarza jutro po, że tak powiem, druga opinię :D mam nadzieję, że mi zrobi to usg bez marudzenia, bo wolałabym już zobaczyć czy jest zarodek i czy bije serce
 
No wiesz, nikt tutaj nie pisze że takie jest jego zdanie, bo też żadna z nas nie ma mu temu kompetencji (No chyba, że jest lekarzem albo położoną). Piszemy tylko co nam powiedzieli na wizycie więc wyluzuj ;)
Polskie towarzystwo ginekologiczne informuje ze usg w ciazy u zdrowej kobiety podkreslam u zdrowej powinno byc wykonane trzy krotnie. Pomiedzy 11-13 potem po 20 tyg i po 30. Ja mysle ze moj lekarz jest starej daty to po 1 a po drugie on twierdzi ze po 11 bedzie juz wszystko widoczne wiec czekam. Ale teraz juz sama nie wiem czy dobrze robie no malo zostało bo.juz 9 tydz wiec lada chwila zrobi mi to usg
 
reklama
Co do usg to mi powiedziano, że póki co przy każdej najbliższej wizycie będzie wykonywane. Może kwestia lekarza.

Eh ja się cieszę z ciąży, uwielbiam dzieciaki, studiuję pedagogikę :) Ale póki co nie mam jak się cieszyć póki chłopak się nie cieszy [emoji23]

A czuję się średnio, jestem strasznie senna od tygodnia a kompletnie nie mogę spać. Wstaje o 5 i nie potrafię już zasnąć, nie mam też apetytu i muszę się zmuszać do zjedzenia czegokolwiek żeby nie zasłabnąć
 
Do góry