reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Trzymam kciuki za wasze wizyty. Ja dzisiaj idę na krew powtórzyć betę i zobaczyć jak rośnie. A co do boli brzucha to ja mam momentami straszne... Wstałam dziś o 4 bo tak źle się czułam klulo mnie i było mi niedobrze ale już jest lepiej. Do pracy trzeba było iść. Miłego dnia dziewczyny :)
 
Dzień dobry wszystkim. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace oczywiście czekam na zdjęcia ahh uwielbiam zdjęcia... <3<3
Mnie dzis wyjątkowo cos boli ale chyba sie rozciagam bo to takie klujace bole od czasu do czasu. No i zaczelo mi sie sikanie nocne chyba 4 razy bylam. Dziewczyny czy Wy tez macie duzo sluzu? Takiego gestego? Jak po owu?
 
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie które dzisiaj mają wizytę [emoji1307][emoji170]
Ja mam urlop więc się jeszcze wyleguje, ale straszne mdłości mam od rana [emoji849] ledwo co zjadłam kanapkę z serkiem. Wczoraj moja teściowa zapytała mojego męża czy jestem w ciąży, bo jakaś inna jestem i senna. Mąż jej na to, że jak będę to napewno się dowie [emoji28] chcieliśmy się wstrzymać z powiedzeniem do 12tc ale chyba im powiemy teraz, bo nie chce żeby się domyślali, razem z nami czekali na tą ciąże [emoji849]
 
Dzień dobry wszystkim. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace oczywiście czekam na zdjęcia ahh uwielbiam zdjęcia... <3<3
Mnie dzis wyjątkowo cos boli ale chyba sie rozciagam bo to takie klujace bole od czasu do czasu. No i zaczelo mi sie sikanie nocne chyba 4 razy bylam. Dziewczyny czy Wy tez macie duzo sluzu? Takiego gestego? Jak po owu?
Tak ja mam;)
 
reklama
Do góry