reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ta torbiel to cos groznego? Nie podala mi lekarka wymiarow tylko sie pytala czy cos mnoe boli. A ja w takiej euforii ze nic mnoe nie boli i ogolnie wszystko świetnie ale mnie kluja jajniki raz prawy raz lewy ale myslalam zw to normalne

Nie jeżeli zastopuje wzrost i zacznie się zmniejszać jeżeli mimo wszytko będzie rósł to usuwa się go laparoskopowo, ale to na spokojnie trzeba tylko kontrolować :)
Do 12tc nic się nie robi, bo one często rosną wraz z hormonami i progesteronem do 12tc (jeżeli już są) a później już cofa się ten proces, bo progesteron już tak szybko nie rośnie jak w pierwszym trymestrze :)

I tak to jest najczęściej nadmiar płynu który się wylał podczas owu i nie został szybko wchłonięty :)
 
Dziewczyny kiedy mówicie rodzinie o ciąży?
Ja planuje najszybciej w 10 tc. Wczesniej szybko powiedzialam i potem musialam mowic znowu ze sie nie udalo. Tym razem na spokojnie podchodze. Mialam do 12 tc czekac ale koniec maja jest komunia mojej kuzynki wiec juz bedzie cala rodzina to bede miala wszystkich z glowy [emoji5]
 
reklama
Do góry