reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dzień dobry. Ja jak co dzień walczę w pracy z silnymi mdlosciami. Na szczęście jutro wolne :) ciągle się bijemy z myślami czy powiedzieć przez święta czy nie. Okazja jest idealna, tylko fakt że miałam usg 4tc +1 mnie wstrzymuje bo dopiero po weekendzie majowym będę wiedziała czy wszystko ok. A z drugiej strony, boję się że na spotkaniu rodzinnym będzie to ciężko ukryć ze względu na moje samopoczucie i wygląd - choć od początku ciąży trochę schudłam, to brzuch mam typowo ciążowy....
 
reklama
Dzień dobry. Ja jak co dzień walczę w pracy z silnymi mdlosciami. Na szczęście jutro wolne :) ciągle się bijemy z myślami czy powiedzieć przez święta czy nie. Okazja jest idealna, tylko fakt że miałam usg 4tc +1 mnie wstrzymuje bo dopiero po weekendzie majowym będę wiedziała czy wszystko ok. A z drugiej strony, boję się że na spotkaniu rodzinnym będzie to ciężko ukryć ze względu na moje samopoczucie i wygląd - choć od początku ciąży trochę schudłam, to brzuch mam typowo ciążowy....
A który to tc wg twoich obliczeń? Ja chce się wstrzymać jeszcze ale u nas jest póki co za szybko 5tc. Tym bardziej że u lekarza jeszcze nie byłam jak bd po wizycie to rodzicom i tesciom powiemy dalszej rodzinie dduuuzo później. Boję się tylko że mogą się domyślić bo nie wypije alkoholu a zawsze do obiadu, kolacji winko przy świętach... Ale powiem że leki biorę i nie mogę łączyć ich z alkoholem. Oby tylko mdłości nie przyszły heh.
 
A który to tc wg twoich obliczeń? Ja chce się wstrzymać jeszcze ale u nas jest póki co za szybko 5tc. Tym bardziej że u lekarza jeszcze nie byłam jak bd po wizycie to rodzicom i tesciom powiemy dalszej rodzinie dduuuzo później. Boję się tylko że mogą się domyślić bo nie wypije alkoholu a zawsze do obiadu, kolacji winko przy świętach... Ale powiem że leki biorę i nie mogę łączyć ich z alkoholem. Oby tylko mdłości nie przyszły heh.
Zgodnie z tym co lekarz wyliczył to w święta skoncze 6tc
 
Zgodnie z tym co lekarz wyliczył to w święta skoncze 6tc
To szybko masz brzuszek... Ja mam taki jak zawsze przed okresem, mało widoczna zmiana ale ja ją widzę bo mam zawsze płaski. Ja mam problem tylko z moim fitnessem. Swojej instruktorce póki co powiedziałam że mam kontuzje i bd musiała ja jeszcze chyba do maja pociągnąć:)
 
To szybko masz brzuszek... Ja mam taki jak zawsze przed okresem, mało widoczna zmiana ale ja ją widzę bo mam zawsze płaski. Ja mam problem tylko z moim fitnessem. Swojej instruktorce póki co powiedziałam że mam kontuzje i bd musiała ja jeszcze chyba do maja pociągnąć:)
u mnie też 6t d4 i brzuch jest wzdęty, ale nie wiem czy to ciążowy już czy nie. generalnie zawsze miałam płaski jak deska a tu takie zaskoczenie. Ciężko się ukrywa go w pracy.
 
Ja to jestem wzdeta i tyle;) tez jestem ciekawa jak to u nas będzie w swieta bo wypada isc do tesciow tam będzie reszta rodziny a znajac nasze szczęście tesciu sie wygada. I będzie dyskusja. Ze mam odwagę ze tyle razy poronilam ze mloda jest taka mala ze dalej karmie bla bla bla. Dzisiaj ma mnie odwiedzić brat z bratowa i gromadka potworkow bo jutro wyjezdzaja i bratowa juz sie mnie pytala czemu sprzedalam wozek spacerowy jak dopiero go kupilam i tak troszkę musialam naklamac ze jednak mi nie pasował ze nie ten model itd. A sprzedalam go bo nie skladal sie w pol quinny zapp xtra i naprawdę ciezko mi bylo wchodzić po schodach na 2 pietro z mala o wadze 13kg i wozek 9kg. Ale ladnie wybrnelam ze mam ten drugi on sie sklada i poki co jestem zadowolona. A tak a propo wozkow ja mam na tym punkcie hopla. I uwielbiam zmieniac. Teraz mam 3 modele no moze 4 upatrzone hihj
 
Ja to jestem wzdeta i tyle[emoji6] tez jestem ciekawa jak to u nas będzie w swieta bo wypada isc do tesciow tam będzie reszta rodziny a znajac nasze szczęście tesciu sie wygada. I będzie dyskusja. Ze mam odwagę ze tyle razy poronilam ze mloda jest taka mala ze dalej karmie bla bla bla. Dzisiaj ma mnie odwiedzić brat z bratowa i gromadka potworkow bo jutro wyjezdzaja i bratowa juz sie mnie pytala czemu sprzedalam wozek spacerowy jak dopiero go kupilam i tak troszkę musialam naklamac ze jednak mi nie pasował ze nie ten model itd. A sprzedalam go bo nie skladal sie w pol quinny zapp xtra i naprawdę ciezko mi bylo wchodzić po schodach na 2 pietro z mala o wadze 13kg i wozek 9kg. Ale ladnie wybrnelam ze mam ten drugi on sie sklada i poki co jestem zadowolona. A tak a propo wozkow ja mam na tym punkcie hopla. I uwielbiam zmieniac. Teraz mam 3 modele no moze 4 upatrzone hihj

He he ja za to mam wózek(głęboki i spacerówka) po pierwszym synu [emoji6]
Używałam go przy drugim i zastanawiam się czy nie użyje przy trzecim [emoji28]
Jakoś to jest najmniej istotna sprawa dla mnie .. nadmienię, że nie należy do tych lekkich i trzeba się trochę przy nim napracować [emoji28][emoji28], ale mimo tego jakoś to nie przeszkadza [emoji51]

P.S. Parasolkę tylko zmieniałam [emoji6]

Bardziej przywiązuje wagę do fotelika samochodowego, a dosyć sporo jeżdżę autem [emoji6]
 
reklama
Do góry