reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dzień Dobry mamusiu,
Dzisiaj mój 6tc+4 i po 17:00 idę na druga wizyte usg sprawdzić czy jest serduszko.
Na wizycie z 08.04 było widać pęcherzyk ciążowy i ciałko zołtkowe.

Liczę na to, ze wszystko będzie pozytywnie. Od początku ciążowy jestem osoba bezobjawowa (bez mdłości itp) tylko tkliwe piersi ...
Od dwóch dni nir czuje za bardzo ,,rozciągającej się macicy,, i związanych z tym lekkich boli co mnie lekko martwi.
Jestem tez od 10 dni ba duphaston (profilaktycznie).
Niebwiem skad u mnie jakieś wątpliwości czy wszystko jest Ok. Dzisiaj od rana jakieś zmartwienia i głupie domysły.

Pozdrawiam Was serdecznie i udanego czwartku !!!!!
PS. Czwartek to jak mały piątek wiec powinno być z górki dla tych , co pracują :)
Hej słoneczko to wizytujemy dzisiaj razem:)ciekawe jak tam nasze fasolinki:)Nie przejmuj się ja w pierwszej też nie miałam mdłości trochę piersi bolały a teraz wszystko na odwrót;)No ale każda ciąża inna jest ;)Miłego czwarteczku samych pozytywnych myśli chociaż wiadomo;)my kobiety zawsze mamy jakieś przemyślenia i domysły
 
reklama
Do góry