reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziś dobry [emoji16]
My już niestety zostaliśmy same z dziewczynami bo tatuś do pracy musiał wrócić i będzie dopiero na święta [emoji17]
Ale damy radę :)
Póki co malutka pięknie śpi i jest grzeczna [emoji4]

Gratulacje! Śliczne chłopaki [emoji7][emoji7][emoji7] jak sobie radzisz z dwojeczka?

Jak ja się cieszę że jestem już po no naprawdę ten ostatni czas był już tragiczny... z jednej strony brak mi kopniakow a z drugiej czuje się tak dobrze, nic nie boli, zgaga znikła [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Hehh jest ciężko ale dajemy radę, jestem troche rozdrażniona ostatnio ale to przez brak snu ale i tak już jest lepiej niż na początku, docieramy się pomału ;-)
 
Ja miałam nadzieje ze też do grudnia dotrwam bo dobrze się czułam. Nawet jak byłam u lekarza to twierdził że szyjka zamknięte, długa, twarda i w najbliższym czasie nie ma szans na poród, a rano odeszły mi wody [emoji23]
Równe 3 tyg przed terminem [emoji16][emoji16][emoji6]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Oooo to tak jak u mnie w piątek na wizycie szyjka długa ponad 4cm, zamknieta. A w niedziele przed 8:00 odeszły mi wody... Ale ciesze się że już mam to za sobą choć tęsknię za brzucholkiem :-D
 
Ekstra . [emoji35] Mały wysoko . Szyjka długa twarda zamknięta . Rozwarcia nawet nie ma na milimetr.
wazy już 3500
A ja sobie wbijałam w nocy , że dziwne parcie na odbyt mam....
Lekarz powiedział że jeszcze 2 tygodnie spokojnie posiedzi u Mamuni w brzuszku . O i tyle z wizyty [emoji14]
 
A ja mam termin na 18.12. ale mam przeczucie, że to będzie wcześniej.
To już 39 tydzień. Też Wam tak słabo pod koniec? Ja się wkurzam, że nie mam siły. Zwykła zmiana pościeli w łóżku, to przedsięwzięcie na cały dzień...
 
Cześć Dziewczyny :) ja mam cc we wtorek 5 grudnia i powiem Wam , że trochę nerwa jest. Tym bardziej że to moja druga cesarka. Pierwszej nie wspominam miło, nie chciało się goic, wszystko boli brrrrrr Wtedy szłam na żywioł, bo nie wiedziałam co mnie czeka , a teraz już trochę gorzej ... No ale nikt za mnie tego nie przeżyje . Czuje się juz jak słoń w składzie porcelany ;) chociaż twardo dzisiaj dom wysprzatalam na błysk :) bo jak się ruszam to jest ok, gorzej jak usiądę...to tylko dźwigu szukać :D trzymajcie kciuki we wtorek :) powodzenia wszystkim , ktore sie jeszcze ostały ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) ja mam cc we wtorek 5 grudnia i powiem Wam , że trochę nerwa jest. Tym bardziej że to moja druga cesarka. Pierwszej nie wspominam miło, nie chciało się goic, wszystko boli brrrrrr Wtedy szłam na żywioł, bo nie wiedziałam co mnie czeka , a teraz już trochę gorzej ... No ale nikt za mnie tego nie przeżyje . Czuje się juz jak słoń w składzie porcelany ;) chociaż twardo dzisiaj dom wysprzatalam na błysk :) bo jak się ruszam to jest ok, gorzej jak usiądę...to tylko dźwigu szukać :D trzymajcie kciuki we wtorek :) powodzenia wszystkim , ktore sie jeszcze ostały ;)
Trzymam kciuki żeby tym razem wszystko poszło gładko. Jestem w podobnej sytuacji też czeka mnie druga cesarka. Tylko mnie to czeka dopiero 18.
 
Do góry