reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
A ja mam termin na 18.12. ale mam przeczucie, że to będzie wcześniej.
To już 39 tydzień. Też Wam tak słabo pod koniec? Ja się wkurzam, że nie mam siły. Zwykła zmiana pościeli w łóżku, to przedsięwzięcie na cały dzień...
O to mamy podobny termin, ja na 19.12 :happy:
Ta końcówka jest już męcząca....
 
Dziewczyny, a czy ktg nie robi się ( o ile wszystko w ciąży przebiega ok) w momencie kiedy jest się już w terminie?? Coś mi się tak o uszy obiło, że wtedy co 2 dni?? Po co robić wcześniej??
 
Dziewczyny, a czy ktg nie robi się ( o ile wszystko w ciąży przebiega ok) w momencie kiedy jest się już w terminie?? Coś mi się tak o uszy obiło, że wtedy co 2 dni?? Po co robić wcześniej??
Hmm musi sie eypowiedziec ktoras z dziewczyn bardziej doświadczonych, ale.chyba po to zeby jednak sprawdzic czy nawet jesli nie czujesz to nie ma jakichs skurczy. Przy okazji wiesz czy u maluszka wszystko ok :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edyta ja ktg mialam w 2 ciazach robione dopiero jak trafilam do szpitala na planowane cc w terminie.Nie wiem jak to jest w przypadku sn.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry