reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej :) nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale pisałam z Wami do około 20 tyg . Potem niestety zajęta remontem, przeprowadzka i urządzeniem się nie miałam czasu na forum ale od czasu do czasu zaglądałam co u Was słychać. Chciałam do Was nawet 2 tyg temu napisać ale akurat wywołała się jakas sprzeczka na forum i byłam w szoku że tyle dziewczyn się nie udziela [emoji17]
Szkoda :(

Mam nadzieję że troszkę tu życie odżyje :)

Ja miałam termin na 8 grudnia ale urodziłam 15 listopada. Ktoś jeszcze na forumnjuz jest po?

Pozdrawiamy z córeczka [emoji4]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!!! U nas już kilka mam tuli swoje maleństwa. A cisza właśnie przez te bezsensowne nikomu niepotrzebne burze. Widać komuś sprawia przyjemność wywoływanie awantur.
 
reklama
Gratulacje!!! U nas już kilka mam tuli swoje maleństwa. A cisza właśnie przez te bezsensowne nikomu niepotrzebne burze. Widać komuś sprawia przyjemność wywoływanie awantur.
Mówisz!? Z początku czy z końca grudnia porodzily dziewczyny!?

No takie awantury na forach to masakra
 
Hej :) nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale pisałam z Wami do około 20 tyg . Potem niestety zajęta remontem, przeprowadzka i urządzeniem się nie miałam czasu na forum ale od czasu do czasu zaglądałam co u Was słychać. Chciałam do Was nawet 2 tyg temu napisać ale akurat wywołała się jakas sprzeczka na forum i byłam w szoku że tyle dziewczyn się nie udziela [emoji17]
Szkoda :(

Mam nadzieję że troszkę tu życie odżyje :)

Ja miałam termin na 8 grudnia ale urodziłam 15 listopada. Ktoś jeszcze na forumnjuz jest po?

Pozdrawiamy z córeczka [emoji4]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczę to faktycznie się dzidzia pośpieszyla[emoji3] ha mam termin cc na 12.12 i coraz bardziej się obawiam czy wytrzymam. Wychodzi na to że połowa mamusiek urodzi w listopadzie a nie w grudniu[emoji6]
A w którym jesteś tc że dostałaś maila!?! Mi nie wysłali buuuu


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurczę to faktycznie się dzidzia pośpieszyla[emoji3] ha mam termin cc na 12.12 i coraz bardziej się obawiam czy wytrzymam. Wychodzi na to że połowa mamusiek urodzi w listopadzie a nie w grudniu[emoji6]



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A termin masz na kiedy jeśli mogę zapytać!?
 
reklama
Ja słyszałam o tym że olej z wiesiolka pomaga dojrzec receptorom w szyjce i od 36 tygodnia można brać 3x1 w celu właśnie zmiękczenia szyjki. Sama nie testuje bo mam wyznaczony termin cc.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry