reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziekuje Dziewczynki!

Troche mnie uspokoilyscie ,ale oczywiscie glupie mysli zostaly... nastepny termin z Usg mam 5.12 wiec jeszcze troszke musze poczekac..
Mialyscie juz bsdanie Dopplera?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To badanie na wydolnosc pepowiny...
U mnie generalnie nie ma potrzeby,zebym miala juz wizyty co tydzien. Poki co na kontrole chodze co 2 tyg. raz do poloznej a raz do lekarza... ale nie znam sie jak to powinno wygladac,to moja pierwsza ciaza ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie poki co dzidzia glowka do gory i wstepnie umowiona jestem na cc, chyba ze corcia sie obroci. Ale.poki co nie mialam ktg ani jednego a ja koncze 36tc. Moze do cc nie trzeba.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia ja ktg dopiero teraz w szpitalu mam robione takze to chyba zalezy od lekarza albo od tego czy sie cos dzieje..

Widze ze nowe terminy sie pokazaly;*

I juz mamy wieczór.. a mnie sie leje z nosa.. Jezu czemu ja mam takie szczescie?:/tylko kolejny stres doszedł..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie poki co dzidzia glowka do gory i wstepnie umowiona jestem na cc, chyba ze corcia sie obroci. Ale.poki co nie mialam ktg ani jednego a ja koncze 36tc. Moze do cc nie trzeba.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja KTG miałam juz robione tydzien temu pierwszy raz mimo że też się nic nie dzieje i kolejne mam w czwartek i tak co tydzień. Więc to chyba zależy..
 
A ja KTG miałam juz robione tydzien temu pierwszy raz mimo że też się nic nie dzieje i kolejne mam w czwartek i tak co tydzień. Więc to chyba zależy..
Ja leżałam na patologii ciąży w 7 miesiącu to miałam codziennie robione wiadomo.2 dni temu moja ginekolog kazała mi przyjsc do szpitala i tam mi robili w 37 tc.Teraz czekam na poród i nie mam już wizyt,tylko jakby coś się działo to do szpitala.
 
reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj zaczęłam 37tc. Termin porodu mam na 19.12, ale z racji skracającej się szyjki dzidziuś może pojawić się szybciej. Jest to moja pierwsza ciąża, zupełnie nie wiem co mnie czeka na porodówce. Chciałam zapytać czy któraś z Was słyszała o oleju z wisiołka i jego wpływie na szyjkę?? Ostatnio słyszałam, że kobiety które stosowały to przed porodem miały lepiej przygotowaną szyjkę.Czy któraś z Was stosuje?? Jesli tak to w jakiej dawce. Czy jest tu jakaś przyszła mama, która będzie rodziła na Żwirki i Wigury w Warszawie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry