reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hejo:*

Ja wczoraj zasnelam po 20.Obudzilam sie o 22 i bylam wyspana:p ale udalo mi sie jeszcze zasnac i bez siku do 5 bo Leos przyszedl:) pospalismy do 8!szok szok szok.. ale pewnie o 14 juz bedzie mi sie znowu chcialo spac:p

Do kiedy ta promocja w rossmanie?jak zdobyc tą karte?bo ja mam tylko aplikacje na tel

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja już po badaniach gdzieś o 12 po wyniki się przejdę i po drodze młodego z szkoły odbiorę a teraz ide jeszcze na chwilkę się położyć bo mnie te krzyże męczą
Udanych wizyt
 
Hejo:*

Ja wczoraj zasnelam po 20.Obudzilam sie o 22 i bylam wyspana:p ale udalo mi sie jeszcze zasnac i bez siku do 5 bo Leos przyszedl:) pospalismy do 8!szok szok szok.. ale pewnie o 14 juz bedzie mi sie znowu chcialo spac:p

Do kiedy ta promocja w rossmanie?jak zdobyc tą karte?bo ja mam tylko aplikacje na tel
W tej aplikacji jest zakładka rosnę i tam ustawiasz
 
Hejo:*

Ja wczoraj zasnelam po 20.Obudzilam sie o 22 i bylam wyspana:p ale udalo mi sie jeszcze zasnac i bez siku do 5 bo Leos przyszedl:) pospalismy do 8!szok szok szok.. ale pewnie o 14 juz bedzie mi sie znowu chcialo spac:p

Do kiedy ta promocja w rossmanie?jak zdobyc tą karte?bo ja mam tylko aplikacje na tel

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

no właśnie, ja tez mam tylko aplikacje na tel bo z tego co wiem to kart już nie ma, zamiast nich właśnie są te aplikacje
 
@Millo aplikacja wystarczy :) bo tam też masz kartę aktywna z kodem :) któraś już odbierala pampki?

@maja1987 jeśli tylko Cię ból zaniepokoi to jedz do szpitala zobaczyć czy wszystko dobrze, uspokoisz się. Ale mam nadzieję, że paracetamol pomoże :)
 
Dziewczyny poszalałyście z tymi przebojami brzuchowymi. Trzymać dzidziusie w brzuchu!!! Jeszcze za wcześnie!!! @ maja mam nadzieję że przejdzie jak najszybciej . @Magda kalendarzem się nie przejmuj no i oczywiście smacznego śniadanka[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry