reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Bezsenność sialalala, ale widzę że chyba wszystkie dziś dobrze śpicie, bo głucho na forum! :) ja od 2:00 wędruje po domu i czekam aż na nowo zaczną mi się oczy kleić :)
Co do jedzenia w szpitalach fakt, ja jak leżałam po omdleniu to może smak nie był najgorszy, ale ilość i pory wydawania... pozostawiały wiele do życzenia. Szpital tylko ze swoją walowka :)
Kochane przebywające w szpitalach! Dużo spokoju i cierpliwości, na pewno się Wam przyda. Maluchy niech jeszcze na spokojnie zostaną w brzuszkach. To już ostatnia prosta Kochane!
Ja mam poczucie, że mi brzuch zaczął rosnąć z dnia na dzień. Nie staje już na wagę bo i po co :D

Całuje Was wszystkie serdecznie i idę dalej leżeć z zamkniętymi oczami :D buźka!
 
reklama
Bezsenność sialalala, ale widzę że chyba wszystkie dziś dobrze śpicie, bo głucho na forum! :) ja od 2:00 wędruje po domu i czekam aż na nowo zaczną mi się oczy kleić :)
Co do jedzenia w szpitalach fakt, ja jak leżałam po omdleniu to może smak nie był najgorszy, ale ilość i pory wydawania... pozostawiały wiele do życzenia. Szpital tylko ze swoją walowka :)
Kochane przebywające w szpitalach! Dużo spokoju i cierpliwości, na pewno się Wam przyda. Maluchy niech jeszcze na spokojnie zostaną w brzuszkach. To już ostatnia prosta Kochane!
Ja mam poczucie, że mi brzuch zaczął rosnąć z dnia na dzień. Nie staje już na wagę bo i po co :D

Całuje Was wszystkie serdecznie i idę dalej leżeć z zamkniętymi oczami :D buźka!

Ojjjj myślałam że jestem sama- ja też od 2 oczy jak 5 zł i wyspana, przysnelam chyba koło 4 i teraz wyprawilam męża do pracy i leżę ale spać się nieche- co za przypadłość nas dopada w tych ostatnich tygodniach :eek:
 
Ojjjj myślałam że jestem sama- ja też od 2 oczy jak 5 zł i wyspana, przysnelam chyba koło 4 i teraz wyprawilam męża do pracy i leżę ale spać się nieche- co za przypadłość nas dopada w tych ostatnich tygodniach :eek:
Ja się kładę dopiero koło 2 w nocy i zasypiam raczej bezproblemu, tylko potem przeważnie budzę się w okolicach 5, ale dzisiaj jakoś się udało nie wstawać i jest taki dzień że najchętniej cały bym przespała, a tu tyle do załatwienia. Wczoraj byliśmy w urzędzie i ustaliliśmy już ojcostwo i nazwisko dla dziecka, bo my bez ślubu, także niby to formalność, ale jakaś to była taka ważna i wzruszająca dla nas chwila :)
Maluszek od rana kopkanie mamki ćwiczy ;)

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny nawet mi się spało dobrze tu w szpitalu,ale mnie budzili to lek się skończył w kroplowce potem na KTG mnie obudzili i teraz tez ma KTG a tak się fajnie spało. Moj mąż ma wakacje,bo tez do teraz spał aż:)Teraz czekamy na śniadanko i na paracetamol,bo mnie brzuch pobolewa coś,ale skurcze już ustały, miłego dnia wszystkim i powodzenia. Mam nadzieje,ze wszystko Ok będzie i pójdziemy do domku jutro albo dziś nawet wieczorem jak tez lek skończy się
 
Witajcie kobietki[emoji3] @ zinc u mnie też noc bez sikania wiec cudownie. Czyli maleństwo już prawnie ma nazwisko. Gratulacje[emoji3] Co do szpitali to ja też taki dzikus jak Milo. Niestety przy P. Nie udało nam się zarezerwować sali bo była zajęta a przyznam że w pierwszym dniu po cc by się przydała. Zobaczymy jak będzie tutaj. Któraś z dziewczyn pisała o papmersach. Tak od 34 tygodnia z kartą rosnę wydają w sklepach. Dzisiaj właśnie doczytałam. Dla mamusiek szpitalnych dużo sił życzę[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja noc mialam w miare ok.
Za to obudzilam sie z bolem miesiaczkowym, wzielam nospe i mam nadzieje, ze zaraz minie. Jesli bol bedzie sie utrzymywal to dzwonie po mame, zeby przyjechala.do Franka, a sama pojade do szpitala. Najchetniej to wzielabym kapiel, ale przy mlodym to niemozliwe.
Trzymajcie kciuki, zeby jednak minęło..
Ja właśnie się obudziłam z takim bólem jak przed miesiączka to mi zaproponowali citodon lub paracetamol,ale ten pierwszy jest mocniejszy na żołądek wiec poprosiłam o patacetamol.
 
Do góry