reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja noc mialam w miare ok.
Za to obudzilam sie z bolem miesiaczkowym, wzielam nospe i mam nadzieje, ze zaraz minie. Jesli bol bedzie sie utrzymywal to dzwonie po mame, zeby przyjechala.do Franka, a sama pojade do szpitala. Najchetniej to wzielabym kapiel, ale przy mlodym to niemozliwe.
Trzymajcie kciuki, zeby jednak minęło..
No to trzymamy mocno by minęło.
Co wy to dziewczyny jeszcze kupa czasu trzymać te dzieciaki w brzuchach i nie straszyc.
 
reklama
Witam rano.

Ja dzis polprzytomna z miasta nadaje. Wrocilam wczoraj do domu, do meza bo w wawie mam wizyte i spac nie moglam. Krecilam sie. Co 10 min patrzylam na zegarek bo bylam przekonana ze juz z godzina minela... masakra. Usnelam nad ranem, a tu juz maz mnie budzi bo on musi do oracy a ja sie z nim zabieram do lekarza. No i wlasnie polprzytomna jem sniadanie na mieście :)

Sorki, ale nie dam rady z kalendarzem dzis.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, u mnie nic była słaba. Po pierwsze kładłam się z bólem głowy, a poza tym o 4 się obudziłam i do 6 nie mogła zasnąć. Miłego dnia i powodzenia dla wizytujących


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jak rodziłam synka też byłam na sali jednoosobowej płatnej, warunki miałam przewspaniałe dwa łóżka (wysokie i niskie do wyboru) szafę, komodę, lodówkę, tv, swoją łazienkę, stół z krzesłami, łóżeczko z baldachimem i teraz też mogę być na takiej ale teraz tak się nad nią zastanawiam po pobycie w szpitalu w tamtym tygodniu. Byłam na normalnej sali 2osobowej i jeden dzień byłam sama resztę z babeczką do porodu i powiem wam że jak ją przyprowadzili byłam wkurzona że już sama nie będę ale teraz mam inne zdanie - fajnie że była zawsze to można było pogadać , czas szybciej troszkę leciał niż jak sama byłam. Będę musiała się nad tym poważnie zastanowić :)
Wszystkim mamusią wizytującym pięknego spotkania ze swoimi niuniami, mamuśka szpitalnym dużo zdrówka i trzymajcie te nogi i nie pozwalajcie swym maleństwom na wycieczkę na ten świat jeszcze :) mają jeszcze czas na to i głowa do góry MUSI być wszystko dobrze. A reszcie mamusią miłego dnia.
Ja dziś też dobrze spałam tylko jedna wycieczka na siusiu wiec cudnie ( wzięłam sobie do serca co pisałyście że te nasze nocne przebudzenia to później dzieci będą się tak budzić) a ja uwielbiam spać więc muszę swoja niunie przestawić na jedne przebudzenie hi hi ;) ;) ;) z pierwszym synkiem można powiedzieć że przesypiałam całe nocki też był małym śpiochem i do tej pory mu to tak zostało hi hi
Ale się rozpisałam i to jeszcze tak z rana :)
Wspaniałego dnia kochane
 
Cześć dziewczyny !
Miłego dnia I udanych wizyt.

Potem będę nadrabiać czytanie , bo zaraz wyruszam do laboratorium zbadać tsh i z córką do dentysty.

Dzisiaj na fb trafiłam na promocję w Rossmanie - pieluszki Pampers za grosz dla zarejestrowanych w klubie.
IMG_20171026_090743.png
 

Załączniki

  • IMG_20171026_090743.png
    IMG_20171026_090743.png
    67,3 KB · Wyświetleń: 476
Wczoraj wieczorkiem pod czas oglądania Azji mąż mnie karmił czekoladą mleczna z orzechami bo tak za mną chodziła i tak bałam się dziś rano zmierzyć cukier na czczo a tu niespodzianka i 85 :) chodź wczoraj cały dzień jakiś miałam słodki - zaszalałam. Dwa razy zjadłam pączka i jakieś inne słodkości i za każdym razem cukier ok - ciekawe ile za to kg poszło do góry :) :p
 
Cześć dziewczyny :-)
Widzę, że już prawie wszystkie mamy jakieś dolegliwości....A tu jeszcze tyle czasu! Musimy się trzymać i nie poddawać :-) ja dzisiaj pierwszy raz od dawna przespalam całą noc...I jestem nieprzytomna [emoji53] mój organizm już się chyba przyzwyczaił do tego, że śpię po 5 godzin na dobę.

My też w ubiegłym tygodniu zalatwilismy uznanie ojcostwa i nazwisko dla Małego. Mimo, ze2 lata po zareczynach, to jakoś mi sie nie spieszy do ślubu...chociaż Mój już coraz częściej o tym wspomina.

Dzisiaj mamy wizytę po 16, może Antoś się w końcu obrócił :-)
Wieczorem jeszcze szkoła rodzenia, wiec mam co robić.

Wszystkim miłego i spokojnego dnia :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry