reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Czyli te bazy nie są uniwersalne do każdego samochodu, ale foteliki które się przypina są? Pytam bo to kolejny temat w którym jestem zielona :D
 
@Gagatka91 pamiętaj że kapusta musi być tłuczona najlepiej. nie żeby od razu miazga ale jednak nie liść ot tak.
Schlodzilam ja i delikatnie potluklam tłuczkiem do mięsa. Doczytałam też że kapusta raczej pomaga na stany zapalne,niż opuchlizne i obrzęki.

Z tego co wiem, to nie każdy samochód ma możliwość montowania bazy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manique a jakie masz wyniki?ja w 1 ciazy tez mialam brac ale od razu rozwolnienia dostawalam.Pilam wiec soki z buraków i to fakt z wit c albo sokiem pamaranczowym dla wchlanialnosci.
Olka gdzie Ty w tych kato bedziesz rodzic bo zapomnialam?:)musimy sie kiedys spotkać:D

Na wizycie wszystko dobrze:)Pobrala wymaz.Inka ma 2.5kg.Nastepna ostatnia wizyta za 2 tyg!:O i ustalimy wtedy termin CC.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
ostatnio hemoglobina nie najgorsza bo 11,7 a wczesniej 10.3.
Witam się w południe.

Wizytującym życzę pięknych widoków :)

Ja szybciutko, bo własnie schnie mi podłoga i zaraz wracam do ogarniania domu. Szczególnie, że Żywka bardzo się rozkopała jak tylko usiadłam i chyba woli żebym się po domu krzątała.
Madzia może tak tej Żywi nie rizpieszczaj tylko usiądź i odpocznij bo potem nie będziesz nic innego robić tylko ja bujać
@Marti92 dobrze że masz wsparcie w mężu. I życzę żeby Kruszyna jeszcze troszkę w brzuszku posiedziała
 
Hej, ja dziś miałam mieć wizytę u diabetologa ale nie doszła do skutku.
Całą noc nie spałam ani minuty przez skurcze i skończyłam na patologii ciąży pod kroplowkami i z zastrzykami :(
 
Hej, ja dziś miałam mieć wizytę u diabetologa ale nie doszła do skutku.
Całą noc nie spałam ani minuty przez skurcze i skończyłam na patologii ciąży pod kroplowkami i z zastrzykami :(
Współczuję. Trzymaj się tam! Ważne, że jesteś pod opieką lekarzy, którzy wszystko monitoruja :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry