reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Olka chodzi o baze isofix?to trzeba miec chyba specjalne mocowanie w aucie?
Manique przy 11,7 karze Ci suplementowac?ja mam 11,3 z 12,5 msc temu i nic nie biore i ginka nic nie mowila wczoraj.Jak sie tak meczysz z tym zelazem to bym odposcila serio:)

Moj przedszkolak dzis byl 5,5h a w piatek chce dac Go na 6h.Powoli do przodu,jupiiii!!!:))

Uszylam wreszcie ten rozek.Matko 2,5 h mordęgi:p nigdy wiecej buahahha
1508937382-1a3fbad2821a6961-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja dziś miałam mieć wizytę u diabetologa ale nie doszła do skutku.
Całą noc nie spałam ani minuty przez skurcze i skończyłam na patologii ciąży pod kroplowkami i z zastrzykami :(
O rany.. co to się dzieje.... Życzę wszystkiego dobrego. Żeby skurcze ustały a Maleństwo jeszcze troszkę powiedziało w brzuszku
 
są bazy starsze modele które mocuje się pasami (starsze auta) i bazy izofix które nie montuje się już pasami ale trzeba mieć auto z izofixem (nowsze auta) i nie każda baza pasuje do każdego modelu fotelika - nosidełka np. maxi cosi ( z danej firmy) nie wiem czy to jakoś zrozumiale napisałam jak nie to sorki dziewczęta.
 
Hej, ja dziś miałam mieć wizytę u diabetologa ale nie doszła do skutku.
Całą noc nie spałam ani minuty przez skurcze i skończyłam na patologii ciąży pod kroplowkami i z zastrzykami :(
O kurczę współczuję[emoji22] Ale najważniejsze że teraz jesteś pod dobrą opieką. Co mówią lekarze?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój czwartoklasista wrócił ze szkoły i dziś jest pierwszy dzień od początku roku szkolnego gdzie ma już zrobione zadanie domowe - tak to siedzieliśmy do 19-20 nad samymi zadaniami. Dla mnie święto chyba zapiszę na czerwono w kalendarzu hi hi
Trochę przesadzają vz tym ile czasu dziecko ma siedzieć nad książkami... To nie jest normalne
 
reklama
Trochę przesadzają vz tym ile czasu dziecko ma siedzieć nad książkami... To nie jest normalne
Zgadzam się, dla mnie to nie jest normalne że dziecko tyle czasu spędza przy zadaniu domowym a gdzie jeszcze nauka np. na klasówkę czy na lekcje czy czas wolny na zabawę, już nie mówię o lekturze czy dodatkowych zajęć popołudniu. Ale jak pani z matmy zadaje 4-5 zadań gdzie każde zadanie ma po parę przykładów do tego polski, przyroda i angielski. Coś strasznego
 
Do góry