reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzień dobry ja ze szpitalnego łóżka nadaje,od wczoraj podają mi dożylnie lek na powstrzymanie tych skurczy,przez 48 godz muszę to mieć i steroidy jedne dostałam drugie po 24 godz. Pokluli aż mnie ręce całe bolą :( Narazie jesteśmy w szpitalu z mężem,mamy pokój i wszystko co trzeba ale spać to ciężko mi,może się zdrzemne teraz, bo zmęczona. Miłego dnia !

Trzymam kciuki żeby wszystko minęło i szybciutko wróciłaś do domu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po badaniach ( morfologia i mocz).
Kupiłam też sobie leginsy cieplejsze i spodnie.
Pogoda dzisiaj paskudna zimno i pada. Bleeee
 
Ale z drugiej strony... jak będę jeździć sama chce żeby fotelik jeździł ze mną z przodu (bez poduszki, wiem, że zdania na ten temat są podzielone), a jak z Mężem to fotelik z tylu. Więc tak czy siak ta bazę trzeba będzie przepinac. My się na razie wstrzymalismy, zobaczymy w trakcie na ile pasy będą uciazliwe :) przeszliśmy w sklepie super szkolenie dotyczące prawidłowego zapinana fotelika w pas :)
 
Ale z drugiej strony... jak będę jeździć sama chce żeby fotelik jeździł ze mną z przodu (bez poduszki, wiem, że zdania na ten temat są podzielone), a jak z Mężem to fotelik z tylu. Więc tak czy siak ta bazę trzeba będzie przepinac. My się na razie wstrzymalismy, zobaczymy w trakcie na ile pasy będą uciazliwe :) przeszliśmy w sklepie super szkolenie dotyczące prawidłowego zapinana fotelika w pas :)
 
Hej dziewczyny
Chłopaki są obaj w szkołach ja mam spokój nawet jeszcze na trochę się położyłam jak ich obu odprowadziłam zaraz za obiad się zabieram i musze mieszkanie uporządkować i doszłam do wniosku że jak mąż będzie w domu to zacznę prać ciuszki
A mnie jak wczoraj złamały mdłości tak nie chcą puścić aż się boję cokolwiek zjeść aby nie zwrócić ale przepuściłam się i zjadłam 3 kanapki i jak na razie ok.
Jutro muszę iść zrobić badania aby mieć wynik na piątek
 
rodzice powinni siedzieć zawsze z przodu, oboje, bo tam są najbardziej chronieni, dobry przebieg pasa, poduszki powietrzne itd, jak siądziesz z tyłu to zabierasz sobie bezpieczeństwo, zobaczysz ze pas będzie zaciągał ci się na brzuchu a co za tym idzie zgniatanie brzucha, dziecko natomiast chroni fotel dlatego powinien być bezpieczny, wiadomo boimy się o takie maleństwo ale są lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie które montuje się tak aby spojrzeć w lusterko kierowcy i widzieć dzidziusia. Ale to mama musi się do bezpiecznej jazdy przekonać niczyje rady tego nie zmienią
 
Dzień dobry wszystkim [emoji846] mnie z kolei od nocy boli głowa [emoji53]My mamy bazę, bo to duża oszczędność czasu przy zapinaniu i pewność dobrego montażu. Na warsztatach bezpieczny maluch gość twierdził ze bezpieczeństwo jest porównywalne do zapinania samymi pasami pod warunkiem dobrego zapiecia(Pod odpowiednim kątem)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wczoraj po ciemku weszlam w szafkę i uderzyłam się w łydke, obok piszczela. Bolało, rozmasowalam i tyle... już o tym zapomnialam. Dzisiaj przeszłam jakieś 2 kilometry i tak mnie zaczęła boleć ta noga, że ledwo mogę na nią stanąć [emoji53] pojawił się siwy siniak i lekka opuchlizna... nie wiem czy mogę na to stosować jakiś altacet czy coś? Jak myslicie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Może okład z kapusty?
 
Część wszystkim :-)
Szpitalnym i tym z dolegliwościami życzę zdrowia i powodzenia. Niech dzieciaki posiedza w brzuchach jak najdłużej.
Tak czytam Wasze komentarze, niektóre już w 35 tygodniu i myślę sobie, że to już lada chwila do porodu... A za chwilę się zorientowałam, że u mnie dziś 33 tydzień :O kiedy to zlecialo...

Byłam dzisiaj na badaniu krwi i moczu przed jutrzejsza wizyta, mam nadzieję że wyniki się poprawiły.

Co do fotelika to my zdecydowaliśmy się na cabriofix z maxi cosi, ale bez bazy... Trochę kosztuje, a poza tym cały czas chcemy zmienić samochód i niewiadomo czy będzie miał mozliwosc wpiecia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry