reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Millo przypomnisz z jakiego powodu będziesz miała CC?
Gratuluję pięknej wagi. Ja o swoją Lenke trochę się boję. W 33tyg ważyła 2,2kg. Mam nadzieję, że trochę zaciagnela ręczny i nie będzie tak przybierać :D
 
Manique a jakie masz wyniki?ja w 1 ciazy tez mialam brac ale od razu rozwolnienia dostawalam.Pilam wiec soki z buraków i to fakt z wit c albo sokiem pamaranczowym dla wchlanialnosci.
Olka gdzie Ty w tych kato bedziesz rodzic bo zapomnialam?:)musimy sie kiedys spotkać:D

Na wizycie wszystko dobrze:)Pobrala wymaz.Inka ma 2.5kg.Nastepna ostatnia wizyta za 2 tyg!:O i ustalimy wtedy termin CC.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Super waga[emoji3] w którym tygodniu jesteś?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milo od 2501g dzieci są uważane za donoszone, ale Wam fajnie [emoji3]


ckaiw1d3bdymfe22.png
 
reklama
Maggie z powodu niewspółmiernosci matczyno-plodowej.Jestem za wąska by rodzic duze dzieci:p
Olka tak z warynskiego:) aaa myslalam ze szpitalu u bonifratow.Tam jest super lekarz Jakub Staniczek♡
Misianka to juz jest nas 3 :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry