reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej. My dziś mieliśmy fajny dzień,kupiliśmy wózek,byliśmy coś zjeść,zakupy i na koniec te wykłady dla rodziców,ale caly czas ten brzuch się stawiał i skurcze dostałam i jestem teraz w szpitalu i muszę zostać i podadzą mi jakies leki żeby powstrzymać to :(
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
reklama
Hej ja dzis tez zaliczyłam ciężka nocke a plecy to mnie tak bolą od wczoraj że szok głównie po lewej stronie i to tak nagle zaczeły.
@Marti92 kciuki trzymam żwby dzidzia posiedziała jeszcze troszke w brzuszku.
Powodzenia wizytujacym☺
 
Hej. My dziś mieliśmy fajny dzień,kupiliśmy wózek,byliśmy coś zjeść,zakupy i na koniec te wykłady dla rodziców,ale caly czas ten brzuch się stawiał i skurcze dostałam i jestem teraz w szpitalu i muszę zostać i podadzą mi jakies leki żeby powstrzymać to :(
Ojej powodzenia!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzisiaj o dziwo dobrze spałam [emoji3] dzisiaj w planach kawka u sąsiadki a potem niestety sprzątanie. Miłego dnia dla wszystkich

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ja ze szpitalnego łóżka nadaje,od wczoraj podają mi dożylnie lek na powstrzymanie tych skurczy,przez 48 godz muszę to mieć i steroidy jedne dostałam drugie po 24 godz. Pokluli aż mnie ręce całe bolą :( Narazie jesteśmy w szpitalu z mężem,mamy pokój i wszystko co trzeba ale spać to ciężko mi,może się zdrzemne teraz, bo zmęczona. Miłego dnia !
 
Dzień dobry ja ze szpitalnego łóżka nadaje,od wczoraj podają mi dożylnie lek na powstrzymanie tych skurczy,przez 48 godz muszę to mieć i steroidy jedne dostałam drugie po 24 godz. Pokluli aż mnie ręce całe bolą :( Narazie jesteśmy w szpitalu z mężem,mamy pokój i wszystko co trzeba ale spać to ciężko mi,może się zdrzemne teraz, bo zmęczona. Miłego dnia !

steroidy to na rozwuj płuc dzidzi?
 
Witam się ze wszystkimi :)
ja dziś też nawet dobrze spałam tylko trzy razy odwiedzałam wc ale momentalnie zasypiałam i nawet wygodnie mi się dziś spało :)
ja dziś w planach kawka u przyjacióły która rodzi w styczniu :) a później jakieś odkurzanie by się przydało, i nigdy nie myślałam że będę się tak cieszyć że mam obiadek zrobiony że nie muszę wymyślać robić itp :) tylko szybką jakąś surówkę machnę :)
@Millo ja w kolejowym rodzić będę, tam mój lekarz prowadzący jest ordynatorem ( z resztą w Gl też był ) a po drugie rodziłam tam mojego pierwszego synka i ten szpital mi się podoba, oddział mały, opieka dobra, położne-pielęgniarki bardzo miłe :)
Dziewczyny kupujecie, macie bazy do fotelików? bo ja właśnie bardzo mocno się nad tym zastanawiam
 
reklama
Dzień dobry ja ze szpitalnego łóżka nadaje,od wczoraj podają mi dożylnie lek na powstrzymanie tych skurczy,przez 48 godz muszę to mieć i steroidy jedne dostałam drugie po 24 godz. Pokluli aż mnie ręce całe bolą :( Narazie jesteśmy w szpitalu z mężem,mamy pokój i wszystko co trzeba ale spać to ciężko mi,może się zdrzemne teraz, bo zmęczona. Miłego dnia !
a który tydzień jesteś?
 
Do góry