reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej!
@Manique współczuję insuliny, ale mus to mus, na szczęście coraz bliżej końca ;)
@Zinc jeszcze będzie czas że będziesz miała pełną niezależność, a teraz to po prostu czas większych i mniejszych kompromisów. Pamiętaj że chcą pomóc, a że nie zawsze to wychodzi jako miły gest to już tak bywa.
Też miałam dzisiaj iść oddać siku i krew. Ale nie mogłam wstać, tak dobrze mi się przewracało z boku na bok. A i Staś tylko smyrał po brzuszku i się grzecznie przewijał zamiast brykać.
@allime piękne! Mi koleżanki zaproponowały babyshower, ale chyba musiałabym zorganizować go sobie sama, ale może się zbiorę, fajnie byłoby się spotkać, pogadać.
Ja z przygotowań jestem na etapie wyboru łóżeczka... i już prawie wymierzyliśmy pokój... prawie ;)
Wizytującym samych dobrych wieści, cukierkowym niskich poziomów słodyczy :)
 
reklama
A ja z nowości od piątku jestem na insulinie. Za nic nie mogłam zbić cukru na czczo. Ciągle był między 90 a 99. Do tego rodzinka zaraziła mnie przeziębieniem i teraz siedzę z nebulizatorem przy nosie. Spalabym dziś dobrze gdyby córka nie kaszlała jak Stary palacz...

Ech współczuje tej insuliny, ale jak trzeba to trzeba.

Zdrówka życzę.
 
Cześć wszystkim :-)
Jestem właśnie po wizycie u diabetologa. Cukry w porządku, mimo że coraz częściej pojawiają się w okolicach 130. Nadal jestem na samej diecie i mam nadzieję, że uciagne Tak do końca.
Za to wyszedł mi bardzo duży cholesterol. Całkowity 263, i te poszczególne tez wszystkie ponad normę [emoji53] diabetolog powiedziała mi właściwie tylko tyle, że muszę o nim pamiętać po zakończeniu karmienia, żeby to sobie ustabilizować... nawet nie wiem, czy teraz taki wynik jest czymś konkretnym spowodowany, albo czy ma na coś wpływ. Idę w czwartek do gina, to może coś więcej mi powie...
Teraz muszę wrzucić jakieś drugie śniadanie i idę dalej spać, bo noe wiem czy w sumie udało mi się pospac 3godziny w nocy... Antoś ostatnio naprawdę daje mi popalić :-)
Miłego dnia wszystkim :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:)

A ja to bym ciagle spała:/
Olka oo belfer,fajny serial:)
Misianka to dobrze ze bedziesz miala meza przez tydzien:*i ze ogarnie sie na porod:)
Manique oj to zdrowka dla Was!!
Chucherko milego podgladania:)
Allime super prezenty!Fajne masz kolezanki:)
Maggie ooo ja dzis tez 35+1:)) bedziesz naturalnie rodzic?

Ja dzis tez mocz,krew i kleszcz oddany.Oby bylo dobrze!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:)

A ja to bym ciagle spała:/
Olka oo belfer,fajny serial:)
Misianka to dobrze ze bedziesz miala meza przez tydzien:*i ze ogarnie sie na porod:)
Manique oj to zdrowka dla Was!!
Chucherko milego podgladania:)
Allime super prezenty!Fajne masz kolezanki:)
Maggie ooo ja dzis tez 35+1:)) bedziesz naturalnie rodzic?

Ja dzis tez mocz,krew i kleszcz oddany.Oby bylo dobrze!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
ja też po przygodzie z kleszczem , oby sie dobrze skończyło
 
Chucherko a masz slad jakis? Oddalas go do badania?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
kleszcz zbadany, wyszło że był nosicielem, śladu po ponad (w trakcie) 2 miesiacach nie było żadnego. dwukrotnie robiłam badania na boreliozę igg/igm i oba wyniki ujemne

kleszcz po wyjęciu był bardzo aktywny, żywy i nie napity, musiał siedzieć bardzo krótko
 
Ja mam tylko ciuszki i rzeczy do szpitala. Tzn podkłady itp. I w zasadzie na początku dziecku nie wiele więcej trzeba. W Szwecji trzymają dziecko w pudełku po wyprawce, moi znajomi przez kilka nocy robili łóżeczko z wanienki. Nie ma co panikować. Jak się urodzi to się też wszystko znajdzie. Dla dziecka najważniejsze żeby była mama a reszta to tylko nasz komfort psychiczny
W pudełku po wyprawce hehe nie słyszałam o tym a mieszkam w Szwecji :p
 
reklama
Cześć wszystkim :-)
Jestem właśnie po wizycie u diabetologa. Cukry w porządku, mimo że coraz częściej pojawiają się w okolicach 130. Nadal jestem na samej diecie i mam nadzieję, że uciagne Tak do końca.
Za to wyszedł mi bardzo duży cholesterol. Całkowity 263, i te poszczególne tez wszystkie ponad normę [emoji53] diabetolog powiedziała mi właściwie tylko tyle, że muszę o nim pamiętać po zakończeniu karmienia, żeby to sobie ustabilizować... nawet nie wiem, czy teraz taki wynik jest czymś konkretnym spowodowany, albo czy ma na coś wpływ. Idę w czwartek do gina, to może coś więcej mi powie...
Teraz muszę wrzucić jakieś drugie śniadanie i idę dalej spać, bo noe wiem czy w sumie udało mi się pospac 3godziny w nocy... Antoś ostatnio naprawdę daje mi popalić :-)
Miłego dnia wszystkim :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętaj że cholesterol w ciąży może być trochę wyższy. Też spanikowałam jak zobaczyłam swoje wyniki a diabetolog powiedziała że to świetny cholesterol.
 
Do góry