reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja już po wizycie, Mlody rośnie zdrowo, ma już 1,2 kg i wszystko w porządku. Mam teraz już wstępny termin cc na 14.12, także wszystko do przodu [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super gratulacje [emoji1] idziemy łeb w łeb bo ja wstępnie cc 13.12 i młoda podobna waga[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Przepraszam, ze ja bez kalendarza dzis. Trafil mi sie wypad do Kielc to skorzystalam i pojechalam. Teraz wracam i moge was nadrobic. Kciuki za wszystkie wizyty - jeszcze raz przepraszam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo zaczełam się martwić o wszystko. O wszystko czyli o dzidzię. Jakoś zle się czułam i stąd chyba moje płaczki. Do tego mąż pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu i ta samotność chyba dała mi w kość. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień [emoji6]

Udanego dnia wszystkim.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Kazda z nas ma taki dzien zmartwien i placzki od czasu do czasu. To raczej normalne...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:*

U nas tez leje ..dobrze ze juz tak nie wieje mocno jak wczoraj.Nic mi sie dalej nie chce..ani obiadu ani nic:p
Od wczoraj dziwne cos.Jak mala kopnie to slychac czasem takie pyk w brzuchu.
Gratulacje udanych wizyt:)i wstepnyh terminow porodu:)
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rowniez po wizycie.
Schudlam 0,5kg, od ostatniej wizyty, nie wiem jakim cudem..
Hanka wiercila sie tak, ze lekarka nawet serduszka nie mogla wylapac, ale udalo sie.
Ogolnie powiedziala, ze mimo iz na usg w 30tyg byla o 2tyg wieksza niz dotychczas to i tag sugerujemy sie genetycznym wiec niby grudzien, ale ja i tak czuje, ze to bedzie listopad. Mowila, ze moge rodzic naturalnie, nie ma przeciwskazan. Dostalam skierowanie jeszcze do okulisty i poprosiłam o skierowania na watrobowe, ale bede robic dopiero za dwa tygodnie gdzies.
Moj Franio tez ok, z antybiotykow zrezygnowalismi, dostal inne leki i jutro rano badanie krwi. Pluca sa czyste i to najwazniejsze. Ogole lekarka Franka byla zdziwiona co mial poprzepisywane przez tamta lekarz z piatku.
Lece cos zjesc, bo przez to, ze caly czas jestem zabiegana malo dzisiaj jadlam.
Wątrobowe chcesz badać bo w poprzedniej ciąży coś się działo czy profilaktycznie?
 
@Maglik, @maja1987 cieszę się, że wizyty udane i wszystko dobrze u Waszych maluszków :)
Ja ostatnio nie dowierzalam ile z Was ma jakieś choróbska, a dziś sama mecze się cały dzień z zatokami i rozbiciem :(
Mam maliny, imbir, miód, cytrynę... ale co na zatoki i ten wstrętny bol głowy? :(

Powiedzcie mi jeszcze, ile macie kocykow? Ile z nich są typowo z zimowym wypełnieniem?
Ja mam na razie 2 kocyki takie cieńsze i myślę, żeby zamówić zestaw minky z zimowym wypełnieniem plus płaska poduszka. Wystarczy? Nie chce na razie kupować typowej pościeli.
 
Ja rowniez po wizycie.
Schudlam 0,5kg, od ostatniej wizyty, nie wiem jakim cudem..
Hanka wiercila sie tak, ze lekarka nawet serduszka nie mogla wylapac, ale udalo sie.
Ogolnie powiedziala, ze mimo iz na usg w 30tyg byla o 2tyg wieksza niz dotychczas to i tag sugerujemy sie genetycznym wiec niby grudzien, ale ja i tak czuje, ze to bedzie listopad. Mowila, ze moge rodzic naturalnie, nie ma przeciwskazan. Dostalam skierowanie jeszcze do okulisty i poprosiłam o skierowania na watrobowe, ale bede robic dopiero za dwa tygodnie gdzies.
Moj Franio tez ok, z antybiotykow zrezygnowalismi, dostal inne leki i jutro rano badanie krwi. Pluca sa czyste i to najwazniejsze. Ogole lekarka Franka byla zdziwiona co mial poprzepisywane przez tamta lekarz z piatku.
Lece cos zjesc, bo przez to, ze caly czas jestem zabiegana malo dzisiaj jadlam.
Super że takie same dobre wieści. [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Maglik, @maja1987 cieszę się, że wizyty udane i wszystko dobrze u Waszych maluszków :)
Ja ostatnio nie dowierzalam ile z Was ma jakieś choróbska, a dziś sama mecze się cały dzień z zatokami i rozbiciem :(
Mam maliny, imbir, miód, cytrynę... ale co na zatoki i ten wstrętny bol głowy? :(

Powiedzcie mi jeszcze, ile macie kocykow? Ile z nich są typowo z zimowym wypełnieniem?
Ja mam na razie 2 kocyki takie cieńsze i myślę, żeby zamówić zestaw minky z zimowym wypełnieniem plus płaska poduszka. Wystarczy? Nie chce na razie kupować typowej pościeli.
Ja na razie mam tylko lekki kocyk. Myślę o kupnie jednego bawełnianego i właśnie minky także. Do wózka mam śpiworek minky . Na razie nie będę kupowała żadnych poduszek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Maglik, @maja1987 gratulacje dobrych wieści:) rano pisałam o kciukach m.in. ale teraz patrzę że całą tą wiadomość wcięło :/

Nie ogarniam lekarzy, byłam wczoraj u lekarza POZ (nie swojego bo moja pani dr na zwolnieniu) w sprawie tych moich obrzęków bo już 1,5 tygodnia męczenia się na lekach dostanych na SOR i niewiele pomaga, dziś w nocy znów z bólu już prawie po ścianach chodziłam. Lekarz najpierw stwierdził że to dziwne że nadal na lekach boli, sprawdził tą opuchliznę, po czym ponad 15 minut rozmyślał i sprawdzał w necie co mi może przepisać co i raz mrucząc pod nosem że jednak w 3 trym. nie można czegoś. Potem poszedł się gdzieś skonsultować zostawiając mnie znów na ok 20min i w końcu przepisał leki, które jak chciałam dziś wykupić to aptekarka mi odradziła uświadamiając, że oba z nich są wprost odradzane w ciąży zwłaszcza w 2 połowie i mogą poważnie zaszkodzić dziecku. Ostatecznie zmokłam idąc do apteki po nic bo po takim tekście nie odważyłam się wykupić tej recepty... Także przestroga żeby wyjątkowo uważać co lekarze nawet wiedząc o ciąży przepisują. A ja głupia myślałam że dziś już wykupię leki i będzie w końcu lepiej, no cóż.
 
Do góry