reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
No i mamy zaklepany termin na 19 października. Długo się wachałam z tym ślubem, ale koniec końców doszłam do wniosku, że tak będzie łatwiej z wieloma sprawami. To będzie zwykła uroczystość w USC , bez żadnej imprezy itp. Nawet mocno się zastanawiam nad informowaniem znajomych. Ech te dylematy...

Teraz muszę jakąś sukienkę znaleźć, co będzie nie lada wyzwaniem. Umówić się do fryzjera itp.
 
No i mamy zaklepany termin na 19 października. Długo się wachałam z tym ślubem, ale koniec końców doszłam do wniosku, że tak będzie łatwiej z wieloma sprawami. To będzie zwykła uroczystość w USC , bez żadnej imprezy itp. Nawet mocno się zastanawiam nad informowaniem znajomych. Ech te dylematy...

Teraz muszę jakąś sukienkę znaleźć, co będzie nie lada wyzwaniem. Umówić się do fryzjera itp.
Super czyli za miesiąc [emoji2] a dlaczego nie chcesz informować znajomych? Nie byłoby miło w ich gronie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kosa1212 coś tam lubię podłubać [emoji6] jakiś decoupage, jakieś scrapbookingowe kartki okolicznościowe, nawet coś na szydełku robiłam... Ale życia mi nie starcza na to wszystko [emoji6] a teraz jeszcze maszyna [emoji6]. Mąż trochę protestował i kazał mi się pozbyć przedmiotów do pozostałych hobby [emoji6] ale w końcu się poddał [emoji6] kobiecie w ciąży się nie odmawia [emoji6].
Pomysłów mam od groma, zobaczymy co uda mi się zrobić [emoji6].

@basiulka9 dasz sobie radę [emoji6].

@Millo a jest szansa, że uda Ci się tym razem rodzić siłami natury?

@padiq no to teraz dopinanie wszystkiego na ostatni guzik Cię czeka [emoji16][emoji16]. Mam nadzieję, że uda Ci się czerpać z tego radość [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam mieszane uczucia z cc, ale teraz to już wyboru nie mam, staram się dostrzec plusy tego rozwiązania.
Jeśli chodzi o rozki minky to są dwustronne i jak jest ciepło to owija się malucha bawełniana strona.
Padiq gratuluje decyzji [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie niestety też ani jedni ani drudzy dziadkowie nie wykazali jakiekolwiek incjatywy w pomocy zakupowej lub w ogóle jakiejś, ale to już ich kolejne wnuki więc może dlatego takiego szalu nie ma... Smutne to, choć w sumie zawsze byłam uczona umiesz liczyć licz na siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie niestety też ani jedni ani drudzy dziadkowie nie wykazali jakiekolwiek incjatywy w pomocy zakupowej lub w ogóle jakiejś, ale to już ich kolejne wnuki więc może dlatego takiego szalu nie ma... Smutne to, choć w sumie zawsze byłam uczona umiesz liczyć licz na siebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Duzo ludzi uważa ze zanim dziecko sie nie urodzi to lepiej nic nie kupować. Wiec moze dlatego?
 
Duzo ludzi uważa ze zanim dziecko sie nie urodzi to lepiej nic nie kupować. Wiec moze dlatego?

Możliwe, choć ja po prostu nie widzę entuzjazmu. Pamiętam zaangażowanie mojej mamy14 lat temu w pierwszą ciążę i wnuczkę, a teraz bez szału. No zobaczymy jak będzie jak Młody się urodzi.


ckaiw1d3bdymfe22.png
 
Z tym sks to trochę tak dla żartu:) aczkolwiek myślę, że łatwiej by było przechodzić ciążę np. w wieku 24 czy 25 lat aniżeli tak jak teraz mam 32:) brzuch już sporych rozmiarów i narzekam jak stara dewotka:) myślę, że gdybyś czekała na 1 dziecko w wieku tych swoich uroczych 41lat to było by zdecydowanie trudniej, ale Ty już weteranka, masz doświadczenie więc jest zdecydowanie łatwiej :) buziaki
A ja mam 38 i to moje pierwsze dziecko i raczej nie narzekam tak bardzo, dobrze się czuję i mam sporo energii. Myślę że to kwestia indywidualna, dużo też zależy od psychiki. Jak mam gorszy dzień z moim H. to od razu ogólnie mi gorzej [emoji6]

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry